nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

ben listedeydim 6 nisanda çıkmışım nerdeyim ben

bende bundan bahsedıyorum ıste arkadasım yanı herkes lısteyı elolerse karısıyor sen sılınmıssın mesela ve kac kısı eklenmıs ben eklemedım neyse bundan sonra kımse ellemez umud edıyortum sadece adet tarıhlerını yazarlar ben gecte olsa gırıp eklıyorum zaten hergun ekledım senı arkadasım merak etme canım benım

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

.1)psilokum.....1......NıSAN €€

2)KARDELN.....1.....NıSAN

3)D.E.S.ı.R.E....1....NıSAN

4)MANANUR.....1.....NıSAN

5)sidelya_81.....2....nisan

6)BEYAZGELINCIK....3.....NıSAN

7)seventh.......3......nisan...

8)merseray.......4.......nisan

9)NıSABEYZA....5...NıSAN

10)tektanem.......6.....nisan

11)CHRıSTıAN_LOUBOUTıN......6.....NıSAN

12)DERYADERYA.....7......NıSAN

13)cıcekcık........7.........nısan

14)srnrc......7......nisan

15)BABYLOVE......7.......NıSAN

16)hamura.......7.....nisan

17)eylem eylem......8......nisan

18)elifyaren.....8.....nisan

19)BRC1769......9......NıSAN

2o)Dilşahım......9......nisan

21)umut31.......12....nisan

22)daisy84.........12.....nisan

23)nagıhan.........13........nısan

24)ummahan_d.......13....nisan

25)my_lıttle......14.....nısan

26)tırtıl klebek......14......nisan

27)BUMUYANı....15.....NıSAN

28)TUNESAR....15....NıSAN

29)acier......16......nisan

30)der_35....18......nisan

31)kuskonmaz.....18.....nisan

32)nehir67.......19.....nisan

33)berfe.......20......nisan

34)kestane.......21......nisan

35)demet_yaren......25....nisan

36)GıZEMX......25......NıSAN

Son düzenleme:
şiiiiiiiiiiiit neollen herkes liste yapmış bana söyleyin nasıl yapılıyor bende bir el atayım

benide listeye ekıleyin 7 nisan.......buarada canım cok sıkkın şole ki arkadasım hamıle dersınız ki ne guzle işte bu degıl demek ıstedıgım tabı kı cok guzelde ama bundan once dıger bı arkadasımda hamıle kaldı dogurdu ve sımdı bu hamıle kaldı ve bana attıkları havalar sınır edıyor beni ben artık ıstemıyorum bebek sımdılık dusunmuyorum dedıkce ustume gelıyorlar benı uzun sure aramayan kısı benı sık sık bugun ılk benı aradı hamıleyım dıye dıgerı dırekt bana msj gonderıyor darısı basına dıye yanı bunlar bence ıgnemeler sınırlerım cok bozuldu zaten 8 aydır olmuyor kendı kendıme kafayı yıyecem bıde bunlar bole yaptıkca cok sınırlenıyorum

aynı durumu bende yaşıyorum çevrem çpk baskı yapıyo kayınvalıdem konyayay gidinde dua edın dıyo çıldırcam yaa daha 4 ay önce düşük yaptım...

hamura canım hıc uzulme hıcde stres yapma bız elımızden gelenı yapıyoruz tedavımızı oluyoruz dımı gerısı allahtan bırazcıkda oyle bakmak gerekıyor canım umarım nısan annesı olursun

beyazcım cok gecmıs olsun ...cok ii anlıyorum senı benım kayınvalıde yapmıyor ama kendı aılemın yapıyor akrabalarım yanı bıde en yakın dedıgım arkadaslarım...ustune ustelık sımdı pespese msj yazıyorlar bana nasılsın napıyorsun hanı moralım bozukmu ya cok ayıp ya bukadarda olmaz

ah ben ne yapım kendı aılem cok ıstıyo kayınvalıdemler erken daha dıyo herkes bı garıp kı ben gurbet gelınıyım yanlızım

demetcım umarım nısan ayında hepımız hamıle kalırız cok ıgrenc bı duygu bu ya allah kımseye yasatmasın ama susyorum sureklı kendı ıcıme atıyorum cvpta vermıyorum cunku kırmak ıstemıyorum ama ben kırıldım cok

hiç kimseye kulak asmıycaksınız bana bile neler söylediler benim bitane kızım var ikincisi erkekti 1 sene önce preklemsiden kaybettim bana demesinlermi vucudun erkek kabul etmiyo demekki sinir oldum neler duydumda herkesi allaha havale ettim

canım niye öyle düşünüyorsun herkesin istemesi değil senin istemen önemli benimde annem erken doktora gidipdurma olur diyor aben onu dinlemiyorum sende kimseyi kafana takma aşılama yaptırıyormusun canım

kızlar bi yemeğikarıştırıyorum bi yazıyorum eşim gelecek 5dakika sonra sizden ayrılamıyorum dilşanhım başın sağolsun olafı ne cürretle söylüyorlar eşin karşıçıkmadımı olafı söyliyenlere çooooook ayıp

bosver canım uzuntu ve stres bebıslerımızın yolunu uzatıyor kendını mutlu et ve duyma

demetcim haklısın canımya nasıl insanlarla karşılaşıyoruz bazen eşime şakayapıyorum benden boşan diyorum oda asla ömürboyuda olmasa asladiyorkimse beniilgilendirmiyor diyor onada çok üzülüyorum çokistiyor bana bellietmiyor

demet tarçınlı ballı çörekotunu okudunmu hamile kalınıyormuş birdahaki ay deneyeceğim zati buayda kalmayacak sende dene istersen

Yaşasın listedeyim teşekkürler canım :) ya benim kasıklarımda batmalar başladı sanki ama söz verdm kendimi dinlemicem diyee gamyoncuiremsu

nagıhan duydum duydumda corek otu kılo aldırıhyormus buda vucudttakı hormonları bozarmı dıye dusunuyorum ne bılım ben sımdı ıncır kuru yapıyorum yumoslar ıcın ama yarın sabah bal corek otu denerım anacım yaparım herseyı yeterkı melegım gelsınnnnn

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

.1)psilokum.....1......NİSAN €€

2)KARDELN.....1.....NİSAN

3)D.E.S.İ.R.E....1....NİSAN

4)MANANUR.....1.....NİSAN

5)sidelya_81.....2....nisan

6)BEYAZGELINCIK....3.....NİSAN

7)seventh.......3......nisan...

8)merseray.......4.......nisan

9)NİSABEYZA....5...NİSAN

10)tektanem.......6.....nisan

11)CHRİSTİAN_LOUBOUTİN......6.....NİSAN

12)DERYADERYA.....7......NİSAN

13)cıcekcık........7.........nısan

14)srnrc......7......nisan

15)BABYLOVE......7.......NİSAN

16)hamura.......7.....nisan

17)eylem eylem......8......nisan

18)elifyaren.....8.....nisan

19)BRC1769......9......NİSAN

2o)Dilşahım......9......nisan

21)umut31.......12....nisan

22)daisy84.........12.....nisan

23)nagıhan.........13........nısan

24)ummahan_d.......13....nisan

25)my_lıttle......14.....nısan

26)tırtıl klebek......14......nisan

27)BUMUYANİ....15.....NİSAN

28)TUNESAR....15....NİSAN

29)acier......16......nisan

30)der_35....18......nisan

31)kuskonmaz.....18.....nisan

32)nehir67.......19.....nisan

33)berfe.......20......nisan

34)kestane.......21......nisan

35)demet_yaren......25....nisan

36)GİZEMX......25......NİSAN

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…