nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

bu gün le beraber 3günüm geçtı normalde düzenlıdır ama bu gün bellı olacak inşallah allahın izniyle :Saruboceq:

gulay senıde eklemek ıcın sabırsızlanıyorum lıstye
umarım m hayırlı haberlerle gel sonuc ne o lursa olsun bızede hemen haber ver

kızlar bugün tahlıl sonucunu alıyorum 2de ve hemen haber verecegım sızlere ınşallah güzel haberler verırım duaaaaaaaaaaaa edın bana olurmu ınanın ıhtıyacım olacak dualarınıza:Saruboceq: :nazar:

dualarim seninle canim hayirli haberlerini bekliyoruz

ya kızlar dün gece kendimi hamile olarak gördüm rüyamda.kocaman bi karnım vardı.çok güzel bi rüyaydı ama rüya tabirlerinde mutsuz bir evliliğiniz olacak diyo.ben çok mutluyum ama.daha önce böle bi rüya gören varmı?

selam arkadaşlar bana mart listesi uğurlu geldi umarım bu nisan ayı herkese uğurlu gelir geçen ay dedim ki eşime bak hamile kalırsam listenin yanına hamiş kız koyulacak dedim güldü biz 10 aydır bekliyorduk ve liste bana çok güzel haberler getirdi umarım bu ay bir sürü hamiş olur

ya kızlar dün gece kendimi hamile olarak gördüm rüyamda.kocaman bi karnım vardı.çok güzel bi rüyaydı ama rüya tabirlerinde mutsuz bir evliliğiniz olacak diyo.ben çok mutluyum ama.daha önce böle bi rüya gören varmı?

canım bence mutsuz evlilik değil büyük bir sıkıntının olduğuna işaret karnım büyüktü diyosun sıkıntının büyüklüğü ama doğum yaptığınıda görseydin enkısa zamanda sıkıntından kurtulurdun birde rüyanı neye yorarsan o olurmuş iyi şeye yor ki iyi olsun allahım gönlüne göre versin a.s.a.s.

kızlar ben de nisan ayına umudunu taşıyıp umutları suya düşen biri olarak yeni tarihimi vermek istiyorum. benim umutlarım mayısa kaldı. mayıs 12.yarın tekrar doktora gidicem bakalım bu kez ne dicek. çok merak ediyorum. üffffffffffff çok korkuyorum ve umutsuzum ama yapacak bişi de yok gitmek zorundayız.

gülay.30 neyaptın ya sonucu aldınmı merak ediyorum umarım iyi haber verirsin hadi canım inşallah hamişsindir

X