nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

selam kimse kalmamış buralarda bu gece bende hamileyim nagihan yapıyodu sanırım listeyi 5 nisandı tarihim. 2 nisanda normalde adet olmam gerekirdi. olmayınca 3 nisanda doktora gittim .kan testi istedi. yaptırdım 37 çıktı sonuç .bu değerlere göre hamileymişim. ama doktor değerler yükselmezse dış gebelik olabilir dedi. ben geçen senede dış gebelik geçirmiştim.son anda farketmişlerdi ölümden döndüm. şimdi daha temkinliyim o yüzden.dua edin inş. bu sefer her şey yolunda gider. ben ve bebiş isteyen herkes kavuşuruz mucizelerimize

kızlarrrrrdün sabah test yaptım ve hamileyimmm.
rabbim herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu.sizler için de dua ediyorum.

hihoyyyt Tebrik ederim canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin ne güzel bir haber.:asigim: Hem ben ne demiştim içime doğmuş demekkiiyerimseniben:1hug:a.s.

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün darısı herkeze nasip etsin rabbim bize belirtilerini yazarmısın.hihoyyyt
saol canım allah razı olsun
tabi yazarım canım
adetime 10 gün kala göğüslerim sızlamaya başladı.
bide kasıklarımda sürekli iğne batar gibi bişiler oluyodu.yumurtlama günlerim geçmesine rağmen
sabahları mide bulantılarım oluyodu sonra hemen geçiyodu.bide adetime yakın ağrılarım oluyodu ama adet ağrısı gibi çok yoğun değildi.ağrı bi geliyodu sonra hemen geçiodu.
benim başka belirtim olmadı canım
seninde adetine az kalmış belirtilerin varmı.inşallah isteyen herkes hamile kalır
:Saruboceq:

Merhaba kızlar.Benide ekleyin 17 nisan..Eşim için çakşır suyu sipariş verdik.Üç gündür içiyor.ınşallah bi faydası olur.Kolay gelsin hepinize...

canım normalde adet sancılarım oluırdu bu ay bende hiç bir belirti yok sadece günde birdefa sağ kasığıma sankı birsey batıyor sürekli birseyler istiyor canım allahtan hayırlısı hepimiz için kan testi sonucunu bizlerede bildir canım

canım tebrikler senle mart listesindeydik çok sevindim çok güzel bi haber bizede dua et olurmu yaptığın özel bişi varmıydı?

bende mart listesinden nisana taşınanlardanım benide listeye eklermisiniz. 23 nisan regl günüm inş o gün güsel haberler alırım bu ay umutluyum sanki içime öyle doğuyor allahım hepimize çift çizgi gördürsün bu ay inş.

canım tebrikler senle mart listesindeydik çok sevindim çok güzel bi haber bizede dua et olurmu yaptığın özel bişi varmıydı?

saol canım teşekkür ederim.darısı sizleri başına inşallah.
yaptığım özel bişi var tabi
benim adetim çok ağrılı oluyodu.sanırım iltihap vardı.en son adetimde yani 5 martta gün aşırı maydonozu kaynatıp suyunu içtim.ve o zaman hiç ağrım olmadı.sanırım iltihabı kuruttu.ve çok süt içtim o aralar.yoğurt yedim.bide sıcak suyla banyo yapmamaya dikkat ettim.

tebrik ederim darısı bizlerin başına kızlar beni silin kırmızılar geldi.kısmet mayısa artık 04/05/2009 hayırlısı artık

canım tebrik ederim cok güzel bir haber bu hamiş haberlerini almak bizlere moral oluyo allah kucagına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun.

tebrik ederim darısı bizlerin başına kızlar beni silin kırmızılar geldi.kısmet mayısa artık 04/05/2009 hayırlısı artık

saol canım teşekkür ederim.inşallah mayısta hayırlısıyla hamile kalırsın:Saruboceq:ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…