nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

canım normalde adet sancılarım oluırdu bu ay bende hiç bir belirti yok sadece günde birdefa sağ kasığıma sankı birsey batıyor sürekli birseyler istiyor canım allahtan hayırlısı hepimiz için kan testi sonucunu bizlerede bildir canım

inş.hamilesindir canım.heveslendirmek istemem ama benimde öle oluyodu.inşallah inşallah:Saruboceq:

tebrik ederim canım.allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.benimde adet günüm bugün.test yapsammı diye düşünüyorum.ama korkuyorum ya negatif çıkarsamirmirmirmir

inş.hamilesindir canım.heveslendirmek istemem ama benimde öle oluyodu.inşallah inşallah:Saruboceq:

ilayda tam olarak belirtilerini yazarmısın.benim normalde çok sancım olurdu.ama bu ay yok sadece bacaklarım çok ağrıyor ve kasıklarıma hem sağ hem sol kramplar girio.beklesemmi yapsammı test.korkuyorumda çünkü 4 ay öncede boş gebelikti yine aynısı olurmu acaba:çok üzgünüm:

ilayda tam olarak belirtilerini yazarmısın.benim normalde çok sancım olurdu.ama bu ay yok sadece bacaklarım çok ağrıyor ve kasıklarıma hem sağ hem sol kramplar girio.beklesemmi yapsammı test.korkuyorumda çünkü 4 ay öncede boş gebelikti yine aynısı olurmu acaba:çok üzgünüm:

olmaz inşallah canım
benimde bacaklarıma ağrı yapıodu.sağ ve sol kramplar giriyodu.ani hareket yaptığımda kasığımda bi ağrı gibi bişi oluodu.
canım adetinin geçmesini bekle ondan sonra yap bence
benim 5-6 gün geçti ondan sonra yaptım.ınşallah hamilesindir:Saruboceq:

olmaz inşallah canım
benimde bacaklarıma ağrı yapıodu.sağ ve sol kramplar giriyodu.ani hareket yaptığımda kasığımda bi ağrı gibi bişi oluodu.
canım adetinin geçmesini bekle ondan sonra yap bence
benim 5-6 gün geçti ondan sonra yaptım.ınşallah hamilesindir:Saruboceq:

inş.canım sağol bekliiyorum bakalım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım belirti derken ben hamile olup olmaadığım şuanda belli değil ama adetime 2 gün var bende hiç bir belir yok adet olucağım dönemlerde sürekli kasıklarım be belim ağrırdı şuan öyle belirtilerim yok işyerindeyken sürekli uyku halım var sürekli birşeyler yeme hissi var

birde ben buay doktora gittim adet dönemimde patlamayan bir yumurtan var dedi bana bir haftalık vajınadan ve ağızdan antipıyotık verdi sizce arkadaşlar benim hamile olma ihtimalim varmıdır

Ben geçen ay çok düşündüm çok dinledim kendimi daha adet günüm gelmeden 3kez test yaptım yok buram ağrıdı midem bulandı canımm bişey istedi bu ay çok takmamaya çalışıyorum geçen aya göre daha iyiyim ama yine de insanın aklına takılıyor karnım ağrıyınca gaz yada kist ağrısı diyorum içimde de öyle bir his yok nedense geçen ay her ağrıyı hamilelliğe bağlıyordum yok bu ay düşünmemeye çalışıyorum ağrım da daha az geçen aya göre zaten gerçi daha adete çok var mirmirmirmir herşeyin hayırlısı

canım belirti derken ben hamile olup olmaadığım şuanda belli değil ama adetime 2 gün var bende hiç bir belir yok adet olucağım dönemlerde sürekli kasıklarım be belim ağrırdı şuan öyle belirtilerim yok işyerindeyken sürekli uyku halım var sürekli birşeyler yeme hissi var

birde ben buay doktora gittim adet dönemimde patlamayan bir yumurtan var dedi bana bir haftalık vajınadan ve ağızdan antipıyotık verdi sizce arkadaşlar benim hamile olma ihtimalim varmıdır

Patlamayan yumurta kist olmuyor mu ben öyle biliyorum antibiyotik de iltihap için verilir.ama küçük kistlere kafayı takmayın bende de var 2cm civarında 2dr.umda bişey olmaz hamile kalmaya çalış dedi umarım hepimiz hamiş olacaz:Saruboceq:inanıyorum bena.s

Ben geçen ay çok düşündüm çok dinledim kendimi daha adet günüm gelmeden 3kez test yaptım yok buram ağrıdı midem bulandı canımm bişey istedi bu ay çok takmamaya çalışıyorum geçen aya göre daha iyiyim ama yine de insanın aklına takılıyor karnım ağrıyınca gaz yada kist ağrısı diyorum içimde de öyle bir his yok nedense geçen ay her ağrıyı hamilelliğe bağlıyordum yok bu ay düşünmemeye çalışıyorum ağrım da daha az geçen aya göre zaten gerçi daha adete çok var mirmirmirmir herşeyin hayırlısı

canım bencede takma olursa olacak zaten dimi.sana diyorum ama bende farksız değilim. kaydirigubbakcemile3 perşembe dr gidicem bende umutlarım ona bağlı.eğer bi gelişme varsa umutlanıım yoksa zaten umutlnamayada gerek kalmıcak. senağlama

canım bencede takma olursa olacak zaten dimi.sana diyorum ama bende farksız değilim. kaydirigubbakcemile3 perşembe dr gidicem bende umutlarım ona bağlı.eğer bi gelişme varsa umutlanıım yoksa zaten umutlnamayada gerek kalmıcak. senağlama

İnş. güzzel haberlerle dönersin canım dr. dan.hihoyyyt Benim adetime daha 13gün var yani yumurtlama dönemim yeni bitti bittiyse tam bilmiyorum aslında ne zman oluyor:eek: neyse hayırlısı herşeyin bebiş gelecekse gelir engel tanımaz diyorum bendelikafadulden

evet canım kıst oluyo benim doktorumda önemli değil dedi ama sorun yaptım galıba ben kendimce bu ayda bende hiçbir adet belirtisi yok acaba hamilemiyim diye düşünüyorum yada ilaçlardan sonra hemen hamile kalabilirmiyim diye düşündüm inş hepimizin bu ay yüzü güler

evet canım kıst oluyo benim doktorumda önemli değil dedi ama sorun yaptım galıba ben kendimce bu ayda bende hiçbir adet belirtisi yok acaba hamilemiyim diye düşünüyorum yada ilaçlardan sonra hemen hamile kalabilirmiyim diye düşündüm inş hepimizin bu ay yüzü güler

İnş. canım:Saruboceq: Benim rüyalarım bazen gerçek çıkardı içime doğardı bazı şeyler bebek görmeyi bırak rüya görmez oldum bende yaabenneyaptımki.Bence kalabilirsin canım bekle bir süre daha test yaparsın hiç düşünme canm.Ben çok düşündüm eşimide haveslendirdi geçenay adet oldum deyince bakakaldı canım benm ama bişey demedi beni üzmemek için daha sonra olur dedi bana teselli verdi ama o da üzüldü bu ay onu da kendimi de heveslendirmek istemiyorum oyüzden sen de öyle yapa.s

kızlarrrrrdün sabah test yaptım ve hamileyimmm.
rabbim herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu.sizler için de dua ediyorum.

cok sevindim hamile olduguna allah bizede nasip etsin
beninde 8 nisanda adetim sağ kasığım agrıyo 2 gündürde kahverengi akıntım var
test yaptım negatif cıktı kızlar sizde de kahverengi akıntı varmıydı hamilelik belirtisi olarak:1no2::1no2:

X