🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Hadi bismillah kuzum ben regl oldum ama haşa sökülmedi 2 gece önce pembeydi, bugün kahverengiye dönmüş. Kanama olarak başlamadı ama. Dün test verdim kan pozitif negatif (kanı kaset gebelik testi gibi testleri varmış pozitifse çift çizgi çıkıyormuş) öyle bir test yaptılar, pozitif olsa sayısal değere gönderecekleri negatifmiş. Doktoruma sordum bi kan daha ver dedi ama bikaç gün bekleyip vermeyi düşünüyorum. Var da düşecekse zaten engel olamayız diye düşünüyorum kimyasal demek ki. Bekliyorum şimdilik. Ama regl sayıyorım ben. Bu ay tedaviye başlamayacağım diğer ay başlamayı düşünüyorum zaten mayıs ayı işim çok yoğun oluyor stresim de çok. Olursa kendiliğinden olsun tabi çok sevinirim ama stresin olumsuz etkileyeceği bi dönemde ek bir çaba sarf etmeyeyeyim diyorım.
Hayırlısı olsun canım. Sağlıklıyla hayırlısıyla bebiştir inşallah. Değilse de dediğin gibi önümüzdeki aylara bakacağız artık. Hakkında hayırlısı olsun canım

Çok güzel canım 19-21 belki ikiz olur. Evet geri sayım başlamış. Allah nasip etsin canım. Ben bugün klomene başladım. Haftaya cumartesi yumurta kontrolüm var bakalım.
Ya beni çok kötü yaptı ama bildiğin şiddetli adet sancısı çekiyorum belim kasiklarim heryerim çok kötüyüm g3cen ay hiç böyle olmamıştım korktum

Ya beni çok kötü yaptı ama bildiğin şiddetli adet sancısı çekiyorum belim kasiklarim heryerim çok kötüyüm g3cen ay hiç böyle olmamıştım korktum
Yaaa neden ki? Benim de iki yumurtam vardı hiç ağrım yoktu. Senin niye böyle oldu acaba. Aaa canım tamam tamam şimdi hatırladım. İğneden sonra aynı dediklerini olmuştum. Sanki adet olacak gibi ağrı. Evet evet canım normal. Sık dişini bir kaç saate geçiyor inşallah.

Yaaa neden ki? Benim de iki yumurtam vardı hiç ağrım yoktu. Senin niye böyle oldu acaba. Aaa canım tamam tamam şimdi hatırladım. İğneden sonra aynı dediklerini olmuştum. Sanki adet olacak gibi ağrı. Evet evet canım normal. Sık dişini bir kaç saate geçiyor inşallah.
Ya gerçekten mi vallahi çok korktum resmen tuvalete adet oldum diye gidiyorum çok saçma öyle Bi agrim var

Selam arkadaşlar. Daha adetime 12 gün var. Nasıl geçecek bu zaman? Hem çok ümitliyim hem de çok heveslenmemeye çalışıyorum. Sizde durumlar nasıl?
Canım geçmiyor geçmiyor. Özellikle o son 12-14 gün hiç geçmiyor. Geçen ay ben de çok heyecanlıydım. İnşallah nasip olsun da pozitifi görürsün canım. Ben daha adetin 5. Günündeyim

Benim arkadaşımın başına geldi çöpe attı yok diye temizlikle uğraşıyorduk içine sinmedi birdaha baktı ve silik pozitif di kan verdi o gün öğrendik hamileydi gecikmenin 2-3 günü felandı .. bence test tekrar edin yada adet geçmediyse bekleyin adet günü yapın
Yarın adet günü tekrarlayayım bakalım. Ama onunki geçmiş bir de dün pozitif negatif kan testim negatif çıktı

X