🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Canım bana rahim filmi falan çekilmedi sana çekildi mi? Bizim de eşimle herşeyimiz iyi görünüyor.. bi tek rahim filmim yok. Bi de fsh'am biraz yüksek ama doktorum onun sorun olmadığını, her an düzenli yumurtlayıp çatladığımı söyledi.
Rahim filmi çektirsen aslında iyi olur çoğu doktor direk tüm testleri yaparken onu istiyor. Mesela bende polip çıktı ameliyatla aldırdım ileride sıkıntı oluştururmuş falan büyüdükçe düşüğe engel olur dedi. Onu normal muayenede göremiyor mesela tüplere vs bakılıyor bende çok korkuyordum ama anestezisiz oldum bide o acıydı ben hiç birşey hissetmedim

Iyiyim kizlad kanamam var ama gogislerim asiri sis sizliyo
Düşük yapıyor gibi yoğun kanaması olup yine de bebeğine kavuşanlar var. Mesele tamamen bebeğin sağlıklı olması. Değilse vücut zaten düşük yapıp bebeği uzaklaştırıyor. Sağlıklıysa bebeğin seninle kalacak.

Düşük yapıyor gibi yoğun kanaması olup yine de bebeğine kavuşanlar var. Mesele tamamen bebeğin sağlıklı olması. Değilse vücut zaten düşük yapıp bebeği uzaklaştırıyor. Sağlıklıysa bebeğin seninle kalacak.
Benim rahim duvarim incelmis saglikli bir gebelik degil dedi

Kızlar çatlama iğnesinden sonra regli olduysanız adetiniz kaç gün sürdü benim 4 cü günde tamamen kesildi sizinlerin kaç gün sürdü ?

X