🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Selamün Aleyküm herkese. 17 nisan pik 18 nisan çatlamaydı ben 15 17 18 nisanı değerlendirdim. Düzensiz adet gören biriyim net bi günde ve aralıkta gelmiyor. 2 4 mayıs gibi bekliyorum kendimce adetimi. Bugün çatlamadan sonra 10. Gün galiba. Bugün öğlen beklemiş idrarla bu üç testi yaptım ve 5 dakika olmadan hemen pembe pembe çıktı. 4. Testi beklememiş idrarla yaptım seyrelik biraz ve bunlar kadar olmasa da daha silik ama belirgin çizgi yine 5 dakika içinde çıktı.Daha önce de saatler sonra ve 40 dakika sonra çıkmışlığı var yalancı pozitifti. 2si aynı 1 farklı test ama sanırım üreten firma aynı. Sizce doğru mudur ?

Eklentiler

• IMG_20230428_131848_918.jpg
    IMG_20230428_131848_918.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20230428_131449_947.jpg
    IMG_20230428_131449_947.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 26
Selamün Aleyküm herkese. 17 nisan pik 18 nisan çatlamaydı ben 15 17 18 nisanı değerlendirdim. Düzensiz adet gören biriyim net bi günde ve aralıkta gelmiyor. 2 4 mayıs gibi bekliyorum kendimce adetimi. Bugün çatlamadan sonra 10. Gün galiba. Bugün öğlen beklemiş idrarla bu üç testi yaptım ve 5 dakika olmadan hemen pembe pembe çıktı. 4. Testi beklememiş idrarla yaptım seyrelik biraz ve bunlar kadar olmasa da daha silik ama belirgin çizgi yine 5 dakika içinde çıktı.Daha önce de saatler sonra ve 40 dakika sonra çıkmışlığı var yalancı pozitifti. 2si aynı 1 farklı test ama sanırım üreten firma aynı. Sizce doğru mudur ?
Kuruma çizgisini bilirim bunlar kuruma gibi durmuyor pembis pembisler sağlıkla gelsin inşallah bence kan vermelisiniz 😍

Doğrudur tabi😊 koş kan vermeye😊

Bebiş canım inşallah

Kizlar cok uzulerek atiyorum ama bakabilir misiniz bu yerlesme kanamasi mi sizce beta hcg duzenli artiyor cok ozur dilerim ama korkuyorum

Eklentiler

• IMG-20230428-WA0029.jpeg
    IMG-20230428-WA0029.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 34
Sizin sorununuz neydi peki bizimki sebepsiz infertilite
Canım bana rahim filmi falan çekilmedi sana çekildi mi? Bizim de eşimle herşeyimiz iyi görünüyor.. bi tek rahim filmim yok. Bi de fsh'am biraz yüksek ama doktorum onun sorun olmadığını, her an düzenli yumurtlayıp çatladığımı söyledi.

Canım bana rahim filmi falan çekilmedi sana çekildi mi? Bizim de eşimle herşeyimiz iyi görünüyor.. bi tek rahim filmim yok. Bi de fsh'am biraz yüksek ama doktorum onun sorun olmadığını, her an düzenli yumurtlayıp çatladığımı söyledi.
Çekildi rahim filmi onda da bişey çıkmadı bende sadece amh baktırmadım ondan şüpheleniyorum ama ultrasonda da yumurta sayım iyi

X