🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ayy yapmışsın inşalah pozitife döner canım. Benim doktorum da ne kan ne idrar hiçbirşey yapma adet gecikince gel dedi ama ben yine de idrar yapıcam tabi.
Tatlım sen sanırım iğne gününü de sayıyorsun ben 11 nisanda iğne oldum. Bir gün sonrası saymaya başladım bugün 13. Dr dediki bana kendisi iyi bir prof 2 haftadan önce iğneden sonra 2 hafta geçmesi gerek. Yani ben perşembe günü kan vereceğim. Adetimin ilk günü perşembe. Testim negatif çıktı ama kandan önce çıkması zaten biraz imkansızdı testi aldığım yerde 17. Gün yap demişti. Bekle bekle gün geçmiyor

Olabilir canım ya. Benim mesela hiç kasık ağrım olmadı bugüne kadar. Bu yolda herşey mümkün. İnşallah bebiştir. Sen ağır kaldırma. Hangi kumu kullanıyorsunuz bu arada? Benim de kedişlerim var

Evet canım ben 12 Nisan'da iğne oldum. Ben kana cesaret edemiyorum önce bi idrarda göreyim ama dediğin gibi asla zaman geçmiyor . Bekledikçe de beklentim artıyor ister istemez. Geçen ay bu kadar beklentili değildim. Bu ay aşılama da olunca heveslendim. Umarım bir yıllık bekleyişim son bulur.

İnşallah canım

Benim kasık ağrım hep vardı bugün geçmişti ama bilemedim havalnsın diye balkona çıkarmıştım kumu. Mio ince taneliyi kullanıyorum. Benim bir boş gebeliğim oldu bu ay ilk defa femara ve otrivelli denedik olsun inşallah hepimizinn inşallah inşallahhhh.

Hakkımızda hayırlısı olsun canım umarım hayırlısıyla güzel haberleri alırız. Benim de sanki şuan kasıklarıma hissiyat geldi gibi. Minik ağrı gibi sanki ama psikolojik de olabilir. Ben böyle olunca adet olacağım diye korkuyorum.

Ben adet oldum üstune gordum :)) adet gunu kan verdim hala kanamalarim ara ara pembe geliyor ama progestan kullaniyorum kan degerim yukseliyo 109 du dun

Ben adet oldum üstune gordum :)) adet gunu kan verdim hala kanamalarim ara ara pembe geliyor ama progestan kullaniyorum kan degerim yukseliyo 109 du dun
Allah allahhh baştan aşağı duyduğum en ilginç gebelik. Kanamaya dr normal mi diyor. Ben bir boş gebelik yaşamıştım onda da kanamalarım vardı progestanı fitil olarak tıkıyodum bir de kese sağlam tutunsun diye iğne yapılmıştı. İğne uatırdın mı! Benim de bugün 14. Günüm femara ve otrivelliliyim. İğne günümü saymıyorum.

Ben de sabah test yaptım bembeyaz bi negatif artık bekliyorum regl olmazsam pazara yapcam pazartesi de kan veririm

Evet ben igne ve klomen kullandim aslinda boyle ustune goren ve gec dollenme yasayan kadin cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…