🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ben ader oldum sandim sonra degerim yuksek cikti biliyosun dimi git kan ver olmazsa da uzulme beni gör üzülme sakin
Canım baya adet gibi karnıma ağrı gire gire oldum. Tam da adet günümde hiç ihtimal vermiyorum. Seninki mucize gibi. Senin de adet ağrın olmuş muydu? Perşembe doktora randevu aldım. Belki idrar testi yaparım eve gidince. Benim de üç yumurtam vardı. İkisi 20 mm biri de küçüktü.. inşallah seninki gibi birini atıyorumdur ama ihtimal veremiyorum. Moralim çok bozuk. Aşılama da bile olmadıysa nasıl olacak bu bebiş. Umutsuz olmak istemiyorum. Bir an önce toparlarım umarım canım. İnşallah sen bebişni sağlıkla kucağına al. Pazartesi keseni görelim inşallah kuzum. Sizin haberlerinizle sevineceğim artık

Tatlım istanbul’da mısın?

Benim baya boyle adet agrim oldu zTen eski yumurtayi atmisim vajinal muayene oldum doktor bu eski kan dedi simdi hafif pembe lekelenme oluyo doktor yerlesme kanamasi bu endiselenme dedi

Benim baya boyle adet agrim oldu zTen eski yumurtayi atmisim vajinal muayene oldum doktor bu eski kan dedi simdi hafif pembe lekelenme oluyo doktor yerlesme kanamasi bu endiselenme dedi
Yaaa ah kuzum ah inşallah senin gibiyimdir. İkinci mucize de ben olurum şimdi baktım sabahtan beri perde hiç gelmemiş. Sabah peçeteye sildiğim kadar yani gelen. Ama ben ağrı kesici içtiğim için o kesmiştir heralde. İnşallah senin gibi ben de mucizeye gözümü açarım canım

Merhaba canım benimde regl gününe iki gün varken peceteye silince damla damla geldi bugün bir gün vardı şimdi arttı gibi kan ama daha pede geçmedi benimde erken geldi regl bu ayda olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…