🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bugün kan verdim yarın çıkar dediler yıkıldım 🥴 zaten testte negatif.. Bi de böyle bekletiyolar adamı
Yaa ben de senden bi rakam bekliyordum bugün için. Olsun olsun geç olsun güç olmasın. İnşallah kanda çıkar canım. İdrara düşmemiştir belki daha. Allah büyük

Yazdıktan sonra kalkıp dayanamadım yaptım negatif çıktı ama dr um bugün 2 haftayı geçir 2 gün sonra kan ver dedi. İdrarda kandan daha önce çıkmazdı herhalde ( kendimi kandırıyorum şuan)
Ayy yapmışsın 😍 inşalah pozitife döner canım. Benim doktorum da ne kan ne idrar hiçbirşey yapma adet gecikince gel dedi ama ben yine de idrar yapıcam tabi.

Merhaba benim de adet tarihim bugün öğlenden itibaren kasık ve bel ağrım başladı, sonra peçeteye pembe akıntı geldi ama sadece peçeteye sildikçe. Şimdi de durdu akıntı şeklinde sadece. Sizce yerleşme kanaması mı yoksa regli mi olacağım
Canım inşallah yerleşmedir. Yerleşmeler reglden önce de sonra da olabiliyor diye biliyorum ama seninki yerleşmesine umarım

Ayy yapmışsın 😍 inşalah pozitife döner canım. Benim doktorum da ne kan ne idrar hiçbirşey yapma adet gecikince gel dedi ama ben yine de idrar yapıcam tabi.
benimkide yanısını dedi regli olursan gel yine program yaparız dedi. şuan karnım bir şişlik var sanki regli olucakmışım gibi olcaksamda olayım diyorum bekledikçe daha çok kafa yoruyorum ya :KK43:

Aa hemen hemen aynıyız birgün var aramızda 🥰 bende cesaret edemiyorum bakalım belki de regli gününü beklerim 🙈
Regl hangi gün canım senin? Bana uygulama yarın gösteriyor ama aşılamaya göre hesap edince Perşembe benimki. Salı veya Perşembe gelmezse Allah'ın izniyle sevinmeye başlayacağım

Regl hangi gün canım senin? Bana uygulama yarın gösteriyor ama aşılamaya göre hesap edince Perşembe benimki. Salı veya Perşembe gelmezse Allah'ın izniyle sevinmeye başlayacağım
iğneye göre 25-26 sı gibi olmam lazım ama kendi reglim 28 indeydi cuma günü ama bazı yerlerde okudum bazı kişiler iğneden dolayı geçikmede yaşamış ama testte her türlü belli olur sonuç

benimkide yanısını dedi regli olursan gel yine program yaparız dedi. şuan karnım bir şişlik var sanki regli olucakmışım gibi olcaksamda olayım diyorum bekledikçe daha çok kafa yoruyorum ya :KK43:
Ben şimdilik hiç adet olacam gibi hissetmiyorum ama bana Çarşamba falan gelir adet ağrısı 🙄 inşallah gelmez yaauuww

iğneye göre 25-26 sı gibi olmam lazım ama kendi reglim 28 indeydi cuma günü ama bazı yerlerde okudum bazı kişiler iğneden dolayı geçikmede yaşamış ama testte her türlü belli olur sonuç
Ben aşılama gününe +14 ekledim, iğneden sonra ise +15 oluyor. Benim döngüm 24 günlük normalde. Baya kısa oluyor ama klomen kullanınca uzuyor döngüm. Ona göre hesap ettim bakalım. Hemen hemen aynıyız canım.

Kızlarrr bugün 13. Günüm çatlatma iğnemin ve bugün kasık ağrılarım kesilmişti ve idrar testim de akşamüstü negatif çıktı. Kedimin kumunu kaldırdım yerden ve kasıklarım tekrar ağrımaya başladı . Bi umutlandım sanki gebelik olabilir mi ne dersiniz??? Kanı 2 gün somra vereceğim bat a 3 gün var

X