🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Kızlar bende pcos var. Bugün itibari ile doktor eşliğinde yumurta takibine başlamış bulunmaktayım bu ilk olacak. Şu an adetin 4. Günündeyim 14mm yumurtam varmış. Bana glifor ve Vinslac tablet verdi henüz başlamadım. Çarşamba gününe çağırdı bir de 17 nisana. OVU takibi ya da yumurta takibi yapanlar var mı? Durumlar nasıl😊 ne gibi ek takviyeler verdi doktorunuz ya da sizler ne takviye alıyorsunuz?
Ne zamandan sonra başlıyor doktorlar buna bakmaya

Ben kaç tane doktora gittim hiç ilgilenmedi eşin de test versin sonra bakalım duruma dedi en son biri hiç takip yapalım vs diyen olmadı
Ne zamandır istiyorsunuz peki bence pco var zaten muayene ödemiştim gelmişken bakalım dedi bu ayı takip edelim dedi öyle başladık biz de. Talep de edebilirsiniz kendiniz

Merhaba arkadaşlar bnde nisan 15i bekliyorum regl günümü yani doktorum femaraya başlaticakmiş hakkımızda hayırlısı geçen ay klomen kullanmiştim çatlatma iğnesi verilmemişti 2yumurtam olmuştu bakalım femara ile başka doktorda neler bekliyor bizi bu arada bu ay hsg çekildim enfeksiyon çikmişti antbytk aldim korunun demişti doktor bu sebeple regli bekliyorum

Merhaba arkadaşlar bnde nisan 15i bekliyorum regl günümü yani doktorum femaraya başlaticakmiş hakkımızda hayırlısı geçen ay klomen kullanmiştim çatlatma iğnesi verilmemişti 2yumurtam olmuştu bakalım femara ile başka doktorda neler bekliyor bizi bu arada bu ay hsg çekildim enfeksiyon çikmişti antbytk aldim korunun demişti doktor bu sebeple regli bekliyorum
Hadi bakalım sonra siz de takibe başlıyorsunuz. İlk ay kendiliğinden çatladı o zaman yumurtalarınız ama gebelik olmadı. Femara ve klomen arasında fark var mı acaba

Hadi bakalım sonra siz de takibe başlıyorsunuz. İlk ay kendiliğinden çatladı o zaman yumurtalarınız ama gebelik olmadı. Femara ve klomen arasında fark var mı acaba
Femara dha iyi diyolar dpktorlar klomenle olmayinca femraya geçiş yapiyolar sağol canım😻

Anladım direk femara niye vermiyorlar bi bi ay boşa gidiyor o zaman ama vardır bir bildikleri tabi😊 bugğn unutmazsam sorayım doktora
Valla bnde bilmiyorum ama bn ilk devlete gittim onlar çok özenmiyolsr biliyosun devletteki doktor vermişti bana klomeni sonra özlee gittm özeldeki doktor bana yumurtayi dhaa kaliteleştirici ilaçlar var dedi önmzdki ay hsg çekilelm sonra başlicaz dedi işte hsg çekildim bida gittim özeldeki doktorun yanına o zmn söledi femara başlicaz bu ay regl olnca gel dddi

X