🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Kizlar daha da pembelesti cizgiler kan verdim ama benim kanamam var normal mi
Ayy canım walla içime ümit doldu inşallah canım. İnşallah hamilesindir. Kanama da belki kişiden kişiye değişir. Doktorlar ne kadar mümkün değil dese de bir arkadaşımın tanıdığı iki ay adet olmuş ama hamileymiş yani. Adet olduğundan fark etmemiş.

Ayy canım walla içime ümit doldu inşallah canım. İnşallah hamilesindir. Kanama da belki kişiden kişiye değişir. Doktorlar ne kadar mümkün değil dese de bir arkadaşımın tanıdığı iki ay adet olmuş ama hamileymiş yani. Adet olduğundan fark etmemiş.
Darısı sana bana canım kaç gün kaldı

Darısı sana bana canım kaç gün kaldı
Amin amin bu ay çok istiyorum. Hep çok istiyorum ama artık yoruldum ve üzülmeye başladım. Gücüm tükendi canım. İnşallah darısı hepimizin başına olur. Canım uygulama batı salı gösteriyor ama aşılamaya göre hareket edeceğim Perşembe bat olacak inşallah. Adetim gelmezse. Sabah çok hafif yumurtalıklarım adet olacakmışım gibi sızladı. Göğüs, göğüs ucu hassasiyeti ve şişkinlik devam. Sarı akıntı devam. Sen de durumlar nasıl canım? Senin bat ne zamandı?

Amin amin bu ay çok istiyorum. Hep çok istiyorum ama artık yoruldum ve üzülmeye başladım. Gücüm tükendi canım. İnşallah darısı hepimizin başına olur. Canım uygulama batı salı gösteriyor ama aşılamaya göre hareket edeceğim Perşembe bat olacak inşallah. Adetim gelmezse. Sabah çok hafif yumurtalıklarım adet olacakmışım gibi sızladı. Göğüs, göğüs ucu hassasiyeti ve şişkinlik devam. Sarı akıntı devam. Sen de durumlar nasıl canım? Senin bat ne zamandı?
Bata tam bi hafta var cuma test yaparım ben diye düşünüyorum sabredebilirsem🤣 sabah özellikle kasıklarım ağrıyor, gögüs şişkinliğim geçti ama uçları ağrıyor o devam. İlginç bi şekilde daha sabırlıyım

Hayirli bayramlar hanimlar bu ovu testi 14 nisanda çatlama gordum gebelik testi yapmadan koyulasma gormek icin yapmaya devam ediyorum bu 21 nisan
Screenshot_20230418-233740_Chrome.jpg

Sol kasigimin ora agriyo kanamam da adrt kanamasi gibi
Valla canm diyetisyenim pcos. Adet olmuş normal hayatına devam etmiş, diğer ay adeti gecikince doktora gitmiş demiş benim adetim gecikti sorunum var ama bebek de istiyorum bana ilaç verin. Doktor da demiş sana bi kan tahlili yapalım. Öğrendiğimde 3 aylıktı bebe diyor

X