🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Valla ben her ay öyle oluyordum bu sefer kupkuru çok nadir geliyor kadın bünyesi herkeste farklı işte
Benim onceden o kadar guzeldi ji ne zaman kilo aldim yumurtalarim buyumemeye basladi ben asiri stres yapiyorum bi de ilk catlatma ignesi ya ona heyecanliyim

Benim onceden o kadar guzeldi ji ne zaman kilo aldim yumurtalarim buyumemeye basladi ben asiri stres yapiyorum bi de ilk catlatma ignesi ya ona heyecanliyim
Benimde ilkti valla negatif göre göre heyecan bile kalmadı dün 11. Gün negatifi gördüm bugün 12. Gün sabah tekrar yaptım çok az silik bi çizgi gördüm ama pek umudum yok

Eklentiler

• 20230413_061954.jpg
    20230413_061954.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 48
Yavrum ben normal akintilarim tekrar başladı kupkuruydum sabahta hafif çizgi gördüm testte etken gebelik testi aldim yarın sabah tekrar yapcam varsa çıkar zaten yoksa da hayırlısı artik
Aa senin tamamen negatife dönmüştü silik mi çıktı

Kızlar ya bugün benim iğnenin 7. Günü baya alt karın ağrısı yaşıyorum aynı adet olacakmışım gibi sizdede böyle bi durum varmı
İğne olduğum günü saymazsam bugün 9. Günüm. 5. Günün akşamından itibaren karnım ağrıyor. Belim dünden beri kopacak gibi ağrıyor 😵‍💫 adet olacak gibiyim. Tedirginim baya. Halsizlikte var. Yetmez gibi gripte oldum 2 gündür. Bağışıklığım düştü sanırım bu süreçte 😞

İğne olduğum günü saymazsam bugün 9. Günüm. 5. Günün akşamından itibaren karnım ağrıyor. Belim dünden beri kopacak gibi ağrıyor 😵‍💫 adet olacak gibiyim. Tedirginim baya. Halsizlikte var. Yetmez gibi gripte oldum 2 gündür. Bağışıklığım düştü sanırım bu süreçte 😞
Valla benimde bu iki gündür burnum tıkalı bu iğne bide grip mi yapıyor ne 🤣

Aynen bende böyleyim yemin ederim her an adet olacakmışım gibi hissediyorum sonu iyi olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻

Ayni sekildeyim ben de 9.gunumde karnin patlicak gibi şiş

X