🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Çünkü ben Bi video izlemiştim yumurtlama başladığı zaman Bi sivi olusurmus vücutta spermin yumurtaya daha hızlı gitmesini saglarmis o yüzden bizim akintimiz olurmuş yani vücut ne zaman yumurtlarsa ona göre hareket ediyor zaten. Yahu zaten ayda sadece 24 saat hamile kalma şansımız var bide döllenme zamanını mi yakalicaz
Ay evet ya değil mi 🤣🤣 çok saçma. Ne bilim vücudun ona göre şekillenmesi lazım bnce de

Ay evet ya değil mi 🤣🤣 çok saçma. Ne bilim vücudun ona göre şekillenmesi lazım bnce de
Sinirler gergin hahahha yok canım sen onu ciddiye alma bosver 🤣🤣 doktor tabiki daha iyi bilir ama bana nedense savma geldi yav. Pkolularda zaten düzenli yumurtlama olmadığı için adı pko 🤣🤣 adet düzensizliği oluyor neden çünkü çatlama zamanı gelince bizim yumoslar daha catlamaya hazır olmuyor yoksa neden tedavide yumurtalık büyütmek için ilaç kullanılsın ki tam döngünün 14. Gününe denk getiriyorlar ki adette düzene girsin. Yani kısacası çoğu kadının yumurtası 14 ünde catlamaya hazır ama pko lular degil ve daha geç olgunlaşıp daha geç çatlıyor buda düzensizliğe sebep lluyor ama tabki her pkolu kadında aynı sey olcak diye bieey yok sonuç olarak tedavisiz hamile kalan da çok insan var

Sinirler gergin hahahha yok canım sen onu ciddiye alma bosver 🤣🤣 doktor tabiki daha iyi bilir ama bana nedense savma geldi yav. Pkolularda zaten düzenli yumurtlama olmadığı için adı pko 🤣🤣 adet düzensizliği oluyor neden çünkü çatlama zamanı gelince bizim yumoslar daha catlamaya hazır olmuyor yoksa neden tedavide yumurtalık büyütmek için ilaç kullanılsın ki tam döngünün 14. Gününe denk getiriyorlar ki adette düzene girsin. Yani kısacası çoğu kadının yumurtası 14 ünde catlamaya hazır ama pko lular degil ve daha geç olgunlaşıp daha geç çatlıyor buda düzensizliğe sebep lluyor ama tabki her pkolu kadında aynı sey olcak diye bieey yok sonuç olarak tedavisiz hamile kalan da çok insan var
Aynen öyle bence de sıkıntı olmaz, belki daha sağlıklıdır standart zaman ama bilemeyecem artık bi etkisi olmasa da söylemezdi doktor diye düşünüyorum çünkü çok açıklayıcı ilgili bir doktor. Daha detaylı soracağım birdahakine😊😊 dur bakim testine yine

Ya bende bi gölge görüyorum sanki ama emin olamıyorum çünkü benim çok ağzım yandı bu konuda sen yarında hem bu markanın testinden hemde erken gebelik testinden yap varsa eğer daha belirgin bi gölge olur.
Bak canım benim geçen ayki testim bir gebenin günlüğünün testi yaptım işe gittim geldiğimde böyleydi koşa koşa gidip kan verdim negatif
Ama üstüne çok zaman geçmiş canım bozulmuş olması normal testin. 😊

Ama üstüne çok zaman geçmiş canım bozulmuş olması normal testin. 😊
Canım o zaman 2 test birden yapmıştım sabah 2 sindede hafif gölge vardı o yüzden kesin vardır dedim. Bide bu kadar koyu kuruma çizgisi hiç görmemiştim

Eklentiler

• IMG_20230321_175458.jpg
    IMG_20230321_175458.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20230321_170150.jpg
    IMG_20230321_170150.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230321_165919.jpg
    IMG_20230321_165919.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 43
Aynen öyle bence de sıkıntı olmaz, belki daha sağlıklıdır standart zaman ama bilemeyecem artık bi etkisi olmasa da söylemezdi doktor diye düşünüyorum çünkü çok açıklayıcı ilgili bir doktor. Daha detaylı soracağım birdahakine😊😊 dur bakim testine yine
Hayırlısı artık valla

Canım o zaman 2 test birden yapmıştım sabah 2 sindede hafif gölge vardı o yüzden kesin vardır dedim. Bide bu kadar koyu kuruma çizgisi hiç görmemiştim
Anladım canım çubuk testte bir şey fark etmedim. Değerin kaç çıktı peki)

Kızlar merhaba 1 nisanda otriville vuruldum dün akşam çok az siyah bir lekelenme olmuş ara ara kasık ağrım var gelip geçen sizce adet mi olacağım adet tarihime 5 gün var daha test yapıp negatif görmeye korkuyorum doktorum 15 inde test için gel demişti başına böyle birsey gelen oldu mu

En iyi sonucu adet gecikmesinden sonra yasayacagim eger gecikirse tabi ben bu ay nedense umudumu kaybettim keske biraz umudum olsa

Kızlar merhaba 1 nisanda otriville vuruldum dün akşam çok az siyah bir lekelenme olmuş ara ara kasık ağrım var gelip geçen sizce adet mi olacağım adet tarihime 5 gün var daha test yapıp negatif görmeye korkuyorum doktorum 15 inde test için gel demişti başına böyle birsey gelen oldu mu
Yerlesme kanamasi olabilir canim adetten once boyle lekelenmeler belirtidir insallah hayirli sonuclar alirsin

X