🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Yarın zaten 14 ya bende öyle düşündüm yarım yaparım diye benim regl belirtim hicbiseyim yok ya
O zaman regl olmayacan belki de 😊 sabah inanılmaz karnım ağrıdı benim de şimdi geçti. Bn de akşam test yapayım diyorm ama zarun zaten doktor görcek. Benim amacım aslında doktorun gördüğüyle testi gözlemlemek ki doktpra gitmesem de anlayayım bir şeyler🤣

O zaman regl olmayacan belki de 😊 sabah inanılmaz karnım ağrıdı benim de şimdi geçti. Bn de akşam test yapayım diyorm ama zarun zaten doktor görcek. Benim amacım aslında doktorun gördüğüyle testi gözlemlemek ki doktpra gitmesem de anlayayım bir şeyler🤣
Ahahah yap yap bence de mantıklı o ağrıyla o ovu testiyle olur bu iş ben yumurtladigimi hiç anlamıyorum da 🤣🤣

Kızlar merhaba ben de bugün doktora gittim yumurtam büyümüş cumartesi günü için iğne verdi göbekten mi yaptırmam gerekiyor
Ben göbekten yaptırdım. Koldan be bacaktanda yapılıyormuş. Sağ yumurtam biraz daha büyüktü sağ tarafa vuruldu oyüzden.

Evet çok minnak bir gölge var😊
5-6 dk sonra daha belirgin oldu. Beklemek çok zooorrrr 😫 çatlamak üzereyiim 🤣🤣
8212A953-8CAF-4C55-88FE-9012600657D5.jpeg

Sağolun😊 c life macun kullaniyorum adetlerimcduzene girdi hormonlarim duzeldi ve en onemlisi yumurtluyorum 10 gun var adetime bakalim😊
Yaa onu nasıl temin edebilirim 😊 ben de denemek istiyorum. Maşallah faydasını görmüşsünüz ne zamandır kullanıyorsunuz

Yaa onu nasıl temin edebilirim 😊 ben de denemek istiyorum. Maşallah faydasını görmüşsünüz ne zamandır kullanıyorsunuz
2021 temmuz ayin da basladim 3 ay duzenli kullandim 4. ay hamileydim 2. hamileligim de de ayni 4. ay hamile oluyordum dogumdan sonra 1 2 ay ara verdim sonra devam ettim insallah sonuc alirim instagramda c life bitkisel yaşam sayfasindan ulasabilirsiniz😊

X