🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ignenin 8.gunu mesela cikiyor hala ama bu igne etkisi

Eklentiler

• 16813791070201546231701750898171.jpg
    16813791070201546231701750898171.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar ya bugün benim iğnenin 7. Günü baya alt karın ağrısı yaşıyorum aynı adet olacakmışım gibi sizdede böyle bi durum varmı

Hadi hayırlı uğurlu olsun canım bebegin inşallah seninle olur
Defnew sen nasılsın bugün kuzum, ovu testi yaptım test bozuk çıktı şimdi çişimin gelemsini beklicem 2 saat🤣 orucum sabah 7den kalan çişimdi 🤣🤣🤣🤣🤣 yemekten sonra da çok su içmiş olacam da neyse artık😊

Ya brnce stresimiz etkiliyor ya ondan öyle dedi. O zaman kaçında bakman lazım gebeliğe. Bir de acıyo muymuş nasıl bişeydi😊
Adet gecikince dedi canım. 14 gene denk geliyor bende.. aşılamayı bilmeden gitmek daha iyi kuzum boşver 😅 kolay diyelim, toplamda 2 dakika sürmüştür. Sonra 20 dakika da uzandım dinlendim.

Defnew sen nasılsın bugün kuzum, ovu testi yaptım test bozuk çıktı şimdi çişimin gelemsini beklicem 2 saat🤣 orucum sabah 7den kalan çişimdi 🤣🤣🤣🤣🤣 yemekten sonra da çok su içmiş olacam da neyse artık😊
Yavrum ben normal akintilarim tekrar başladı kupkuruydum sabahta hafif çizgi gördüm testte etken gebelik testi aldim yarın sabah tekrar yapcam varsa çıkar zaten yoksa da hayırlısı artik

Yavrum ben normal akintilarim tekrar başladı kupkuruydum sabahta hafif çizgi gördüm testte etken gebelik testi aldim yarın sabah tekrar yapcam varsa çıkar zaten yoksa da hayırlısı artik
Ya soylemesi ayip adetime 9 gun kaldi benim de içim ipislak

X