🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Şu gölgeyi sadece ben mi görüyorum ya valla kafayı yiyeceğim heee savascii savascii

Eklentiler

• 20230413_061954.jpg
    20230413_061954.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 46
Hatta bak kuruyunca da böyle oldu ama herkesin bünyesi farklı canım belki Bi anda atacaksın dediğim gibi ben 11 de anca attim bugün 12 testte negatif görmeme rağmen koşa koşa kan veresim var
Öğlen eve gidince bakıcam artık kurumuş hali nasıl diye ama benim inanılmaz koyuymuş ya

Şu gölgeyi sadece ben mi görüyorum ya valla kafayı yiyeceğim heee savascii savascii
Ya bende bi gölge görüyorum sanki ama emin olamıyorum çünkü benim çok ağzım yandı bu konuda sen yarında hem bu markanın testinden hemde erken gebelik testinden yap varsa eğer daha belirgin bi gölge olur.
Bak canım benim geçen ayki testim bir gebenin günlüğünün testi yaptım işe gittim geldiğimde böyleydi koşa koşa gidip kan verdim negatif

Eklentiler

• IMG_20230321_175458.jpg
    IMG_20230321_175458.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 50
Kizlar basima geleni anlatayim ben catlatma ignesini gecen hafta carsamba oldum tam 8 gun oldu yani asiri bir karin agrim vardi son 3 gundur soylemesi ayip tuvalete cikamadim apandist falan sandim oyle soyleyim igneden 6 gun sonra ultrasona girdim ve kan verdim yumurtam catlamis ve beta hcg 17.77 cikti. O kadar sevindim ki doktorum bekleyelim ignenin etkisi olabilir dedi dun kan verdim yani igneden tam 1 hafta sonra beta hcg 12 cikti yani dusuyor. Adetime daha 10 gun var sizce bu deger yukselir mi ? Ignenin etkisi geciyor yani. Bu arada yaptigim gebelik testlerini gorseydiniz hep kopkoyuydu. Sizden rica ediyorum. Hayal kirikligina ugramamaniz icin adetiniz gecikmeden test yapmayin kan vermeyin. Sonu husran.. Dun o kadar agladim ki doktorum bana cok kizdi. Hayat cocuk dogurmaktan ibaret degil kendine gel dedi. Ama cocugu olmayan bilemez bunu..

Ya bende bi gölge görüyorum sanki ama emin olamıyorum çünkü benim çok ağzım yandı bu konuda sen yarında hem bu markanın testinden hemde erken gebelik testinden yap varsa eğer daha belirgin bi gölge olur.
Bak canım benim geçen ayki testim bir gebenin günlüğünün testi yaptım işe gittim geldiğimde böyleydi koşa koşa gidip kan verdim negatif
Anladım canım aslında bariz Bi şekilde pozitif çıkmış neden öyle olmuş valla artık hiçbir teste güvenemicez. Benimde dün gram çizgi bisey yoktu bugün Bi tık bile görünce insanda ümit oluyor yarında yaparım olmazsa kan testi artık olmadığına emin olurum en azından

Kizlar basima geleni anlatayim ben catlatma ignesini gecen hafta carsamba oldum tam 8 gun oldu yani asiri bir karin agrim vardi son 3 gundur soylemesi ayip tuvalete cikamadim apandist falan sandim oyle soyleyim igneden 6 gun sonra ultrasona girdim ve kan verdim yumurtam catlamis ve beta hcg 17.77 cikti. O kadar sevindim ki doktorum bekleyelim ignenin etkisi olabilir dedi dun kan verdim yani igneden tam 1 hafta sonra beta hcg 12 cikti yani dusuyor. Adetime daha 10 gun var sizce bu deger yukselir mi ? Ignenin etkisi geciyor yani. Bu arada yaptigim gebelik testlerini gorseydiniz hep kopkoyuydu. Sizden rica ediyorum. Hayal kirikligina ugramamaniz icin adetiniz gecikmeden test yapmayin kan vermeyin. Sonu husran.. Dun o kadar agladim ki doktorum bana cok kizdi. Hayat cocuk dogurmaktan ibaret degil kendine gel dedi. Ama cocugu olmayan bilemez bunu..
Canım Evet kendimize keşke engel olabilsek ama sen çok erken kan vermişsin yani daha çocuk olsa bile ne kanda ne idrarda belli olmucak zamanda kan vermişsin. İğneyle birlikte beta değeri oluyor vücudumuzda ama o hamilelik olsa da olmasa da düşüyor. Yani 13 14. Günde negatife dönüp sonradan pozitif olan sa çok insan var asıl olay iğne etkisi vücudumuzdan tMamen gittikten sonra betanin tekrar yükselmesi

Canım zaten biz pkolular zamanında yumurtlayamadigimiz için böyle oluyor. Yumurtaliklar tembellestigi için geç büyüyor geç yumurtluyoruz o yüzden. Ben doktorun dediğine pek anlam veremedim ama bana biraz saçma geldi yumurtlama ve tutunma zamanı. Neden dersen zaten yumurtlama olduğu zaman akintinin olma sebebi rahim ağzındaki sıvının spermi yumurtaya daha hızlı ilerlemesini sağlamak için yumurtlama dönemi bittikten sonra orası kapanıyor ordski kalıntılar bu Sefer akıntı olarak geliyor yani tutunma zamanı saçma geldi bana. Her kadın zaten 14 ünde yumurtlamuyor adetten hemen sonra yumurtlayan da var adet olacağı zaman yumurtlayip geç döllenme yaşayan da var
Yani evet mantıken anlayamadım. Niye öyle dedi o zaman idealinden mi bahsetmek istedi. Hatta döngü uzunluğumu sordu. Kafam biraz karışık🤣

Evet bende öyle düşünüyorum inşallah idrar testim 10. Güne kadar silikti 11 gün tamamen negatif oldu bugün 12. Gün sabah tekrar yaptım bu sıralar adet olmam lazım artık olmazsa gidipckan vericem
Kaö gün sonra adet olması gerekiyor ki peki

Yani evet mantıken anlayamadım. Niye öyle dedi o zaman idealinden mi bahsetmek istedi. Hatta döngü uzunluğumu sordu. Kafam biraz karışık🤣
Çünkü ben Bi video izlemiştim yumurtlama başladığı zaman Bi sivi olusurmus vücutta spermin yumurtaya daha hızlı gitmesini saglarmis o yüzden bizim akintimiz olurmuş yani vücut ne zaman yumurtlarsa ona göre hareket ediyor zaten. Yahu zaten ayda sadece 24 saat hamile kalma şansımız var bide döllenme zamanını mi yakalicaz

X