🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ay hiç bilmiyorum ki ama sanmıyorum ya doktor bilir onu bazılarına çatlamak üzere falan diyor mesela doktorları olsaydı sana da derdi diye düşünüyorum
Bence de çatlar kendi kendine diye iğne vermiyorlar. Sanırım kan tahliliyle de ultrason verilerine bakıp söylüyor

Olabilir daha demin ovu yaptım. Çok silik çıktı ama çok su içmiştim ondandır diye ümit ediyorum
Ondandır şu çok etkiliyor. Ben şu son 3 gündür ateş takip ediyorum. 36.6-36.7 arası hep eşimde daha demin neden bu kadar sıcaksın dedi. Hamileliği ateşle nasıl takip ediyorlar acaba

Ondandır şu çok etkiliyor. Ben şu son 3 gündür ateş takip ediyorum. 36.6-36.7 arası hep eşimde daha demin neden bu kadar sıcaksın dedi. Hamileliği ateşle nasıl takip ediyorlar acaba
Arkadaşım hamile kışın ortasında soyunmaya başladı olabilir yani ama ilk belirtilerde yaşayıp yaşamadığını bilmiyor çok ağır gripti. Ben de ona didik didik birsürü soru soruyorum veri topluyorum kilo almadı çok mesela görüntüde sadece karnışı büyüdü. İnş biz de öyle oluruz

Günaydinn bu sabah negatifi gördüm ben

Bugün 11. Günümdü canım
Demek 11de geçti sende etkisi ben şimdi çıktım doktordan. Yumurtam büyümüş 12 mm olmuş ama bundan sonra hızlı büyümezse yumurta sperm buluşsa bile (rahimde pencere gibi bir şey varmış o kapanıyormış adetten belli bir süre geçince) gebelik olmaz bu ay dedi. Yumurtamın 5 gün içinde acil büyümesi lazım adetin gecikecek dedi adet olursan da. Eğer yumurtam büyürse aşılama yapmamız gerekirmiş.

Anladım canım. O zaman sen bu 5 gün içinde ne yenir yumurta büyütmek için arastir hepsini yee ceviz avokado falan filan depola bu bir haftada

Merhaba bu ay klomen kullandım doktora gittiğimde 3tane güzel yumurtan oluşmuş dedi iğne vermiyorum dedi,ve progestan yazdı,omega3 multivatimin verdi. İlişki günleri yazdı ve bunlar dışında ilişki yasak dedi,sizce bu şansımı düşürmez mi gün aşırı yapmaya devam etmeli miyim. Birde klomen+progestan kullanıp hamile kalan var mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…