🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Hım o zaman yumurtlamışsındır. veya eli kulağındadır. Canım benim değişik çıktı ya. Dün daha koyuydu. Bugün silik çıktı. Sanırım su içip yaptım testi ondan böyle oldu ama daha çatlamadım hissediyorum. Ben çatlarken hep hissederim yumurtamı.
savascii savascii sende durumlar ne kizz
Kuzum ben cuma igneyi oldum biliyorsun cumartesi akşamına kadar ağrıdan öldüm sonra çatladı yumurtam rahata erdim😅 hcg hormonundan sanırım belim çok ağrıyor ve midem biraz daha hassas daha önce kürtaj olduğum gebeliğimin öğrenmeden önceki versiyonunu yaşıyorum kısacası şuanda😂
Üstteki 2 gün önce alttaki bugün

Eklentiler

• 20230410_203602.jpg
    20230410_203602.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 27
Ne zaman değerlendirmeye başlamalıyım acaba pik olur mı bilmiyorum ama be olur ne olmaz. Piki mi beklesem

Ne zaman değerlendirmeye başlamalıyım acaba pik olur mı bilmiyorum ama be olur ne olmaz. Piki mi beklesem
Bence salı ve perşembe değerlendirmelisin gibi. Sperm zaten uzun süre içerde yaşıyor. Öncesinde de değerlendirmek önemli diye biliyorum ben. Ben bu çizgimle dünü bile değerlendirdim 😅

Valla bende ne ağrı ne sizi dün ve bugün testlerde bi silik çizgi çıkıyor yarın 11. Gün bakalim
Benimde Çarşamba testim gelicek. Perşembe sabahı yaparım ilk testimi iğne etkisi ne kadar kalmış diye kontrol etmek için. Ben senin kadar uzun iğne etkisi yaşıcamı düşünmüyorum ya kürtajdan sonra çok hızlı hcg seviyem düşmüştü onunla kıyaslayınca etkisi çabuk geçer diye düşünüyorum

Benimde Çarşamba testim gelicek. Perşembe sabahı yaparım ilk testimi iğne etkisi ne kadar kalmış diye kontrol etmek için. Ben senin kadar uzun iğne etkisi yaşıcamı düşünmüyorum ya kürtajdan sonra çok hızlı hcg seviyem düşmüştü onunla kıyaslayınca etkisi çabuk geçer diye düşünüyorum
Yaşadığım şey iğne etkisi değildir inşallah 😒

Yaşadığım şey iğne etkisi değildir inşallah 😒
Kuzum iğne etkisi olsa bile korkma test tamamen silik olduktan sonra koyulaşmaya başlayanı çok gördüm hemde senin daha iğne dahil 10. Günün yani çatlamanın 9. Günü eh erken zaten testte 10. Veya 11. Gün görünmeye başlıyor ancak idrara yansıyor

Kuzum iğne etkisi olsa bile korkma test tamamen silik olduktan sonra koyulaşmaya başlayanı çok gördüm hemde senin daha iğne dahil 10. Günün yani çatlamanın 9. Günü eh erken zaten testte 10. Veya 11. Gün görünmeye başlıyor ancak idrara yansıyor
Evet evet sabah tekrar yapacağım bakalim belki tamamen negatifi görürüm

X