🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Evet 10 dakika sonra test bildiğin pozitif oldu silik çizgiyi de geçti ama ben ilk 5 dk olunca çektim fotoğrafını artık testle takip edicem 9 gün oldu bence yavaş yavaş geçiyordur iğne etkisi
O halini de atsana çöpe atmadıysan

Bu belki 10 belki 15 dk sonra falanki haliydi ben ciddiye almadım ilk 5 dk baktım öyle çektim çünkü durdukça kuruyor ve daha çok iz çıkıyor
Bu test hangi marka çok beğendim evet bariz çıkmış burda ama ilk 5 dk da da gölgesi var belli oluyor eğer kullanma kılavuzunda 5 dkdan sonrayı dikkate almayun diyorsa 5 dk. Bazısında 10 dk yazıyor

Bu test hangi marka çok beğendim evet bariz çıkmış burda ama ilk 5 dk da da gölgesi var belli oluyor eğer kullanma kılavuzunda 5 dkdan sonrayı dikkate almayun diyorsa 5 dk. Bazısında 10 dk yazıyor
10 dakika yazıyordu kağıtta birgebeningunlugu sayfasından ovulasyon testi aldığımda 2 tane de içinde gebelik testi vardı onu kullandim

Herkese iyi günler.Adetim 18 martta başlamıştı. İlk kez Femara kullandım. 31 martta yumurtlama gördüm. 4Nisanda doktor çağırdı, progesteron 12.9 çıktı ve yumurtlaman olmuş dedi. Ultrasonda da gördü. 3 gündür belimin ortasında ve karnımın orta alt kısmında hafif kasılmalar oluyor.ozellikle sirt üstü yattığımda belim ağrıyor. Çok uykum geliyor ve sürekli gazım var. Bir de kabızlık var..psikolojik midir bilemiyorum. Heyecan ve stresle bekliyorum. Benzer durumda olan var mıdır acaba ?? Ne zaman test yapsam cikar ki

Kendiliğinden mi çatlamış yumurtanız peki. Pregesterona bakıp mı anladı yumurtanın çatladığını acaba. 17sinde de benden istedi bekliyorum. Bir de çatlama iğnesi vs yapıldı mı acaba? Sizin 9 gün olmuş gibi duruyır

Kendiliğinden çatlamış, zaten sol kasigimda agri vardi. Ovulasyon testinde pik görmüştüm. Yine de pcos olduğu için emin olamadım. Progesteron değerini gördü ve yumurtlamissin dedi. Sonrasinda ultrasonda bakınca sol yumurtaliktan yumurtlamissin dedi,gördü yani onu. Bugünü de değerlendirin sonra serbest dedi. Kendiliğinden olduğu için iğneye gerek kalmadı.

Anladım çatlama olduğunda hangi günler değerlendirilmesi gerekiyormuş peki siz nasıl yaptınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…