Nişan attıktan sonra yeni flört

Benim de endişem çok kötü bir dönemim de tanıştık, ve gerçekten anlayışlı biri beni anlıyor olması korkutuyor. Ama sitede de gördüm ki kısa sürede tanışıp mutlu evlilik yapanlar olmuş olması umut verdi. Peki sizce kaçmalı mıyım ne yapmalıyım gerçekten bilmiyorum o kadar kötü hissediyorum ki neredeyse iletişimi keseceğim fakat gerçekten muhabbetinden keyif aldığım biri çok fazla göz teması kuruyor, resmen gözleri delip geçiyor hissediyorum yani o yüzden gözlerimi falan kaçırdığımı fark ettim

Adamla iliskinizin boyutu ne? Yeni tanismissiniz. Adam tabi ki flort etmek isteyecek. Sadece sizin eski iliskinizi dinleme misyonu mu var? Dokununca kotu hissettim ne demek? Elektrik oldu diyorsunuz, benim bildigim elektrik almak iyi bir sey. Adami kullanan sizsiniz gibi geldi bana. Surekli bulusuyorsunuz ama adam sadece sizin dertlerinizi dinliyor. Bosu bosuna kimse yeni tanistigi kisinin eski iliskisini dinlemez. Adama umit veriyorsunuz. Istemiyorsaniz dertlerinizi de anlatmayin. Yeni tanistiginiz insana eski iliskinizi anlatmak hic hos degil bence. Eski arkadas olsa tamam da.

Flört amaçlı tanıştığım biri değil. Hayatımız rastgeldi ve bir şekilde muhabbet etmeye başladık. Yoksa sevgili amacıyla yaptığım bir görüşmede tabii ki bu kadar kendimi anlatmazdım. Kusura bakmayın düğüne 1 hafta kala nişanlımdan dayak yiyip de karakolluk olduğum sırada tanıştığım biriyle doğrudan güzel muhabbetler kuramadım :) Kendisi de nasıl olduğumu, nasıl hissettiğimi devamlı soruyor onunla konuşmak bana iyi geliyor. Hepi topu yüz yüze 2 kez buluştuk. Görüşmelerimiz keyifli geçti ama görüşmelerimizde bile bir şekilde eski ilişkimle ilgili konuştuk konusunu o da açıyor. Sanrım gerçekten sevdiğiniz toksik bir ilişkiyi sonlandırıp hayatınıza yeni biri girmedi çünkü söylemleriniz çok üstten.

Yo ustten degil, iliskinizin durumu bana garip geldi. Karakolluk oldunuz biriyle tanistiniz. Flort amacli degil ama. Nasil oluyor anlamadim.

Yo ustten degil, iliskinizin durumu bana garip geldi. Karakolluk oldunuz biriyle tanistiniz. Flort amacli degil ama. Nasil oluyor anlamadim.
Siz insanlara ilk görüşte aşık olup bununla sevgili olacağım deyip Karpuz seçer gibi sevgili seçiyorsunuz sanırım o nedenle zaman içinde birine bir şeyler hissedebileceğimi anlamadığınız için size garip geldi

Bende arkadaşa katılıyorum, sıkıntılı bir ortamda tanışılıp nasıl bir gidişat izleniyor ben anlamakta zorlanıyorum, nişanlıdan şiddet görüyorsun karakolluk olduğun sırada nasıl bir tanışıklık oluyor acaba? Bir de neden dert dinliyor bu adam bu esnada etkileşim nasıl oluyor çok ilginç geldi bana

İnşallah her şey daha güzel olur senin için

Oturup doğrudan dert anlatmadım tanıştıktan sonra ilk kez bu ay yüz yüze buluşma amacıyla görüştük ondan önce mesajlaşıyorduk. Kendisi de sıkıntılarını paylaşıyor zamanla oldu her şey kendim kuruntu da yapıyor olabilirim ama flörtleşmeye başladığını hissediyorum

Hayır mesela o karakolluk olduğun esnada nasıl tanıştınız

Artık konusunda narsist yazanların konularını ciddi okuyamıyorum ya. Hiç düz bencil insan kalmadı, herkes narsist
Konuya yorumum ise şu; bence kendinizi bi 6 ay 1 sene nadasa alsaydınız iyice toparlansaydınız keşke. Birinden birine bu hız, kalbiniz yorulmayacak mı

Karakol ortamında mı? Başka bir ortamda mı? Neden detay vermiyorsun illa güzel şeyler mi söylememiz gerekiyor öyle bir teyakkuzdasın.
Karakol ortamında olmadığını sadece kötü bir süreç geçirirken tanıştığımı zaten defalarca kez dile getirdim. Mesleki bir organizasyon vardı o sırada tanıştık. Güzel şeyler de söylemenizi beklemiyorum. Polyanacılığa gerek yok sadece çıkmazdayım diye sizinle paylaşmak istedim.

Karşı taraf bunlari biliyor olsa bile konusu açıldığında kapatmanız gerekiyor daha iyiyim atlattım vs bile denmemesi lazım. Bitmiş gitmiş. Bu şekilde tabiki de travmanız varsa o ilişkiye dair tetiklenir...

Madem başkası ile eskisinin etkisinde olacaksınız ne diye insanlarını zamanını alıyorsunuz. O zaman düşün dur eski sevgilini. Birde 'yanağıma dokunurken kötü hissedip kap gitmek istedim' demeniz eski nişanlınıza olan his ve bağımlılıktan değil, ya tam yetişkin olamamanızdan yada şimdiki adamı tam olarak beğenmeniz den kaynaklı.

Kimseyle flört etmek amaçlı görüşmüyorum hanımefendi.ufaktan bir şeyler hissetmeye başladığımızı düşünüyorum. Sanırım her şeyin ilkini yaşadığın birinden ayrıldıktan sonra yeni başka bir erkekle fiziksel temasta bulununca bocalayan bir ben varım sanırım

illa bir insanı kaybedince, yas sürecini yaşamıyoruz. her hayal kırıklığı, her ayrılık da bir yas sürecini getiriyor aslında. kimisi bunu daha erken ve kolay, kimi daha zor geçiriyor sadece.

yeni tanışmalar, umut, heyecan size iyi gelecektir, çivi çiviyi söker lafına inanırım ama travmaların daha doğrusu izlerin azalmasını beklemek lazım daha derin bir şey yaşamak için. sohbet, övgü almak, ilgi görmek bunlar size iyi gelecektir ve buna devam edin derim ama karşı tarafa umut vermek ya da fiziksel etkileşimin içerisine girmek; sizi de karşı tarafa da hazır olunmayan ya da ilerde geçmiş ilişkiye bağlı sorunların olacağı bir ilişkiye itebilir. bu anlamda, yavaştan almak en doğrusu olacaktır bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…