Nişan attıktan sonra yeni flört

Akışına bırak derim. Ondan etkilenmişsin ama içten içe kendini suçlayıp emin olamıyorsun. Aynı duyguyu yaşamıştım. O yüzden bir süre kimseye anlatmadım sadece kendi duygularımdan emin olmaya çalıştım. Acaba eskiyi unuttum mu bu insana sığınıyor muyum nedir ne değildir sorgulayıp duruyordum. Spnra aman dedim niye sorguluyorum ki adamı yanımda zorla tutmuyorum. Tanıdıkça da sevdiğimi istediğimi anladım ve evlendik. Bu kadar:) ha evleneceksin diye birşey yok tabi. Beğenilmekte güzel gez vakit geçir kendini iyi hisset. Hiçbir kadın geçmişe takılıp mutsuz olmamalı

Bence çok güzel bir şey yaşıyorsunuz. Size de çok iyi gelecek. Şöyle bi söz okumuştum çok hoşuma gitti, diyor ki "bazen birinin sizi iyileştirmesine değil siz kendinizi iyileştirirken birinin sizi sevmesine ihtiyaç duyarsınız."

Ben de boşandıktan 6 ay sonra sevgilimle tanıştım, ilk zamanlar aşırı tetikleniyordum, ağlama krizlerine girdiğim oluyordu. Kaçmak istiyordum ama ondan da çok hoşlanıyordum. Terapistim de şans vermemi önerdi. Adam bana her zaman çok şefkatle anlayışla yaklaştı. Yakınlaşınca ağlama krizine girdim "rahatsız olacağın hiçbir şey yapmayız" dedi, saçlarımı okşadı. Zaman içinde güvenli bi bağ oluştu aramızda. Bence ona karşı açık olun. Hazır olmadığınız temaslarda bulunmayın. Zamanla zaten çok şey değişecek. Ben şu an koala gibiyim mesela =)

Evet ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Bu kadar anlayışlı olması mı hoşuma gidiyor anlamadım. Bir de gerçekten hayatıma birini bir daha almam sandığım zamanlarda tanıştık. Benim için başkasına ilgi duymak mümkün ı olmayan bir şeydi nişanlıma o kadar tutkuyla bağlıydım. Büyük konuşmamak gerekiyormuş. Kendime itiraf edemesem de içten içe hoşlanıyorum sanırım. Onunla biraz konuştuk her zaman birbirimize karşı çok şeffafız zaten size anlattığım olaydan sonra tekrar görüştük ve çok temkinli yaklaştı buna eminim. Ama bu konuyu ona hiç açmadım. Sohbet esnasında benim tam olarak toparlanmam için 3 5 aya ihtiyacım olduğunu söyledi. Genel olarak beni tanıma odaklı soruları devamlı soruyor bir ilişkiden ne beklersin, veya eski ilişkimde sinirlenince nasıl tepkiler veriyordum, eski nişanlım nasıl davranıyordu vs. nasıl özellikler dikkatini çekiyor vs gibi. Çok bariz hoşlanıyor o enerjiyi ondan alıyorum ama benim tepkimden çekindiği için nabzımı ölçüp biraz kendini geri çekiyor sanırım.

Akışına bırak dediğim gibi doğru insansa zaman gösterecektir. Kalıplara uydurmaya, sorgulamaya çokta gerek yok. Nasip denen şey ısmarlama olmuyor sonuçta belki ileride keske deneseydim diyeceksin o yüzden içinden nasıl geliyorsa öyle davran eskiyi tamamen kapat. Tabii hala umudun yoksa

Erken olduğunu düşünüyorsan yeterince etkilenmemişsindir bence.ben erkek arkadaşlarımı ilk gördüğümde ben bununla seks yapmak istiyorum demiştim.ilk günden seks yaptığım çok erkek arkadaşım olmuştur.hiç de kendimi kötü hissetmedim.yeterince güçlü hissediyorsan tereddüt edilmiyor bence.şimdi düzenli olarak görüştüğüm erkek arkadaşımla da birbirimizi görür görmez seks yapacağımızı anlamıştık.bırak erken diye düşünmeyi bir sırtımı sıvazlamıştı ben şelaleye döndüm.

Narsist oldugunu nerden anladınız merak ediyorum ne özellikleri bu kanıya getirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…