nisan annelerı buraya

merhaba nisan annelere benide aranıza alırmısınız? 28 nisan doğumlu ebubekir adında bir oğlum var...
inşallah güzel baylaşımlarımız olur....

Son düzenleme:
bende yarın gitmeyi dşünüyorum ssk ya bakalım ne kadar vercekler ya birde aylık süt parası hakkımız varmış onu alan varmı ?

09.04.2008 doğumlu egem var benimde. anne oğul ikimizin doğum günü aynı. doktor tesadüfen sezaryan tarihini benim doum günüme verdi. çok hoşuma gitti. bundan böyle bir pasta ikişer hediye alacağız.anne oğul.koç burcuyuz. mutluyuz. gururluyuz. tüm nisan annelerine merhaba

bende nisan annesiyim ALLAH HERKESE BU DUYGUYU TATTIRSIN GERÇİ ÇOK YARAMAZ AMA DEĞER..........................

[Canım doğum parasını memurlarda alıyor . ben de memurum bebeğin doğum belgesi ile çalıştığın kuruma başvuruyosun birdahaki maaşına ekleniyor. Yalnız öyle yüksek bir miktar bekleme yaklaşık 120-130 ytl gibi bişey.

Son düzenleme:

Canım 6 ay süreyle emzirme parası veriliyor diye duydum.657 ye baktım öyle birşey yok.

benim bebeğimde 1 nisan doğumlu ek gıdaya başladınız mı?

canım benim kızımda 3 nisan dogumlu bende mama vermiyorum ama meyve (şeftali muz karpuz v.b tatlı meyveleri) püre yapıp yada suyunu çook az bi şekilde tadımlık veriyorum bugün yumurta kaynatıp sarısını verdim. annem taze ekmek içini ççooook az denecek kadar koparıp verdi biraz yüzünü buruşturdu ama yuttu yani anlayacagın ben tadımlık veriyorum cicibebe alıp yarım yarısı yani çeyrek şekilde sütle mama yapıp vericem ek gıdayı 4. ayda tadımlık yedirin bebişlere çünkü hemen kabız oluyorlar.a.s.

selam bende 16 aydır anneyim.Oğluşum arda 7 nisan 2007 de sezaryanla doğdu.Hamile arkadaşlara allah bir avazda kurtarsın diyoor öpüyorum.

bende 4 nısan da EFE'mi aldım kucagıma.6,5 yıl önce 18 nısanda da kızım pelinsu dogmustu.tam bır nısan annesıyım yanı:)))annelık kadar muhtesem bır duygu yok.allah tüm ısteyenlere yasatsın. ogluma bende meyvelerden verıyorum azar azar,seftalıyı cok sevıyor,catalla ezip yedırıyorum.yumurta sarısı kucucuk,domates suyuna ekmegı bandırıp verıyorum.bazı yemeklerden tattırıyorum.bugun yogurt yapmayı denıcem,tutarsa bıraz yedırıcem.herseyın dogalını yedırme taraftarıyım ben.ozellıkle meyve pürelerını hazır alıp yedırenleri bır turlu anlamıyorum!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…