nisan annelerı buraya

Selam arkadaslar bende nisan annesi olicam hemde 23 nisanda allah kismet ederse 3 çoçugum olicak 2 kizim var duanizi bekliyorum bir tanede erkek evladi için allahim kabul etsin tüm dualarimizi sağlikli evlat ilk önce tabiki :)

Selam arkadaslar bende nisan annesi olicam hemde 23 nisanda allah kismet ederse 3 çoçugum olicak 2 kizim var duanizi bekliyorum bir tanede erkek evladi için allahim kabul etsin tüm dualarimizi sağlikli evlat ilk önce tabiki :)

İNŞALLAH BU SEFERKİ ERKEK OLUR CANIM a.s.

bende nisanın ilk haftası falan dogacak allah'ın izniyle herkese hayırlı olsun inş öncelikle sora erkek olsun istıyom ilk bebegım olacak olduya buna şükür tabi bayagı ugrastık burdaki hamişleri kıskanıyodum sonunda bende onlara katıldım çok mutluyum

Canım geçen sene benimde 14 nisandı günüm.ama aşkım oğlumu 4 nisanda epidural sezeryanla kucağıma aldım:)darısı başına..

slm kızlar....
bi arkadaş için izmirli bi hamiş arıyoruz bazı soruları olacakmış...
bende kasım annesi olacam inşallah... hepinizi öğüyorum.... Şeniz

bende nisan annesi olucam inşallah tahminen 7nisan 2009 çok heycanlıyım...

doğumumuz aynı güne denk geliyo tabi benimki ılk bebeğim gibi erken gelmezse inşallah bu gününü tamamlar kızlar sikayetleriniz gectimi bende hala ayni bi degişme yok napcaz bilemiyorum içinizde daha cinsiyet öğrenen yoktur dimi daha erken icine doğan benim suyum olcak diyen varmı valla ben ok merak ediyorum tabi once sağlığı cinsiyet ayrımıda yapmıyorum ama ona göre yavastan alış verişe baslasam iii olcakkaydirigubbakcemile5

slm arkadaşlar bende ALLAH nasip ederse nisan annesiyim ilk defa anne olcam inşallah cok heyecanlıyım

Selam kizlar ben de Nisan annesiyim ve cok mutluyum ilk defa anne oldum hayattaki en güzal sey anne olmak.Herkese nasil etsin insallah.

selam kızlar bende nisan annesi olacam hemde 23 nisanda allah kısmet ederse. bu üçüncü bebeğim olacak :):)

ben aranıza yeni katılıyorum acaba cinsiyeti belli olan varmı bu haftalarda :) benımki14 haftalıkta merak işte( gerçi sağlıklı hayırlı evlat olması en önemliside ) grzz cevaplarınızı bekliyorum...

aaaaaaaaaaa bende 7 nisan 2009 da anne olucam nasipse ilk hamileliğim çok heycanlıyım allahım herkese gönlüne göre versin

Herkese merhaba bende nisan 2009 da inşallah tekrar anne olucam ve bugun araniza yeni katildim. Burada olduğum için çok mutluyum inşallah herkesin hamileliği iyi geçer..

İnşallah ben de nisan annesi olacağım. Çok ama çok heyecanlıyım. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…