nisan annelerı buraya

inşallah bebişlerimiz zamanından önce gelmeye kalkmazlar benim en çok korktuğum şey bu ..Hepimize Allah kolaylık versin.

merhaba herkese Allah nasip ederse bendee Nisan annesi olacağım... Allah hepimize sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin.. Kimler sezeryan doğum yapmayı planlıyor? Zaman yaklasıkca cok cok korkmaya basladım.

:sm_confused:ehe ehe kaç tane fire verdik nisan annelerinde doğum yapan arkadaşlar oldu kaptırdık valla mart annelerine .siz sağlam durun doğurup nedmen bak şu mart bir çıksın ele doğurun. şaka şaka allahım kolay kutrasın hepinizi benide tab:)) rabbim bilir en iyisini kısmet ne zaman allah bilir sağlıcakla gelsinde bebişlerimiz .a.e.o:http://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/flow.gif
a.s.

Günaydın kızlar,nasılsınız?
son 10 günüm kaldı,inanılmaz heyecanlıyım:)bugün hastaneyi gezmeye gidicem,odalarına falan bakıcam.doktorum git gez dedi..zaman bir an evvel geçsin istiyorum,bir yandan da korkmuyor değilim açıkçası..allah hepimizin yardımcısı olsun.sevgiler...

günaydın viola...hadi hayırlısı allah kolaylık versin...sağ salim bebişine kavuşman dileğiyle...

Bugün doğum yapacağım hastaneyi gezdim:) doğum yapanlar kapılarını çok güzel süslemişler,bayıldım hepsine..çok kalabalıktı,çoğu oda doluydu..oraya gidince daha da heyecanlandım..10 gün sonra orada yatıyor olucam ve oğlumda yanımda olucak:))))

vilolacim insallah hersey gonlunce olur ne guzel gunun belli. beni beklemek o kadar gerdi ki kizlar anlatamam. 39 olduk daha bizimkinden tik yok bu kadar bekleyip sezeryan olmak istemiyorum ama kismet bakalim

vilolacim insallah hersey gonlunce olur ne guzel gunun belli. beni beklemek o kadar gerdi ki kizlar anlatamam. 39 olduk daha bizimkinden tik yok bu kadar bekleyip sezeryan olmak istemiyorum ama kismet bakalim
bu kadar zaman sabrettikten sonra hamişin son demlerini de gerginleştirmemeli:) içini ferah tut, inş.o da sağlıkla, selametle ve vaktinde en kolay yoldan gelecektir....

canım gerilme normal doğum zaten 40 ta falan oluyo hatta 41 de olan da var
biraz daha sabırlı ol
bak çok az kalmış
bol bol nette bebek doğunca yapıcaklarını oku ki heyecanın yatışsın
ben öyle yapıyorum
bir de doğum hikayelerini okuyup
ağlayıp duruyorum,okumamam gerek biliyorum ama engel olamıyorum kendime

arkadaşlar nasılsınız...
yeni başlık açamadım.ben 19 mart çarşamba günü doğum yaptım.dün eve geldim...başka doğum yapan varmı acaba...

hayirli olsun eminecim aman bi nisan annesi daha dogurmus off off darisi basimizaaa

arkadaşlar nasılsınız...
yeni başlık açamadım.ben 19 mart çarşamba günü doğum yaptım.dün eve geldim...başka doğum yapan varmı acaba...

Allah anali babali büyütsün, gözünüz aydin olsun canim. Allah herkese hayirlisiyla kurtarsin.

arkadaşlar nasılsınız...

canım gözünaydın..bebişin analı babalı büyüsün:)) niye hastanede o kadar uzun kaldın merak ettim? ve doğum hikayenide bekliyoruz tabi..güle güle büyüt bebişini..

gözün aydın eminecim sağlıkla büyüsün bebeğin
darısı hepimizin başına

hepiniz sağolun arkadaşlar.artık darısı sizin başınıza...
benim bu bebişimde biraz erken oldu...
benim bebeğim morarmış.hemşire sütün nefes borusuna kaçmış olabileceğini söyledi ve küveze gönderdi.birkaç gün kaldık.daha sonra sarardı.onun için küvezde kaldı.bir haftamızı hastanede geçirdik.

eminecim çok çok geçmiş olsun, inş. gözün aydın
Allah sağlıkla bahtla analı babalı büyütsün...

arkadaslar iste size listemiz, umarim en aktüel olani bulmusumdur

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de kısmetse 25-26 nisan gibi oğlum EMİR ERSOY 'u kucağıma alacağım :)
bu arada isimleri nasıll :$

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…