nisan annelerı buraya

slm kızlar benım de 14 nısan sezeryan,14 nısan normalde benım dogum gunum annesıyle aynı gun dogcak benım erkegımm,sadece tesaduf....

biz ne kadar çoğalmışız...
ayn sen 10 nisan değilmiydin.ben beraberiz gibi hatırladım.

ya arkadaşlar dün akşam doğuma gitcem zannettim.yarım saat arayla aynı doğum ağrısı gibi ağrım oldu.erken doğum diye çok korktum...neyseki geçti.

kızlar doğum çantanızın içine bir tane soğan atmayı unutmayın göğüs ucu çatlağı için çok önemli çatlayanlarda çok sıkıntı yaratıyor bebeği bile emzirmek istemiyorlar..soğanın iyi geldiğine tanık oldum.bebeğiniz ilk doğduğunda emzirmeden sürün.sürenlerde hep işe yaramış.

eee bebek ağzını sürdüğünde soğan kokusu almayacak mı?bu sefer emmek istemezse...

sogan surunce acımıyor muu

soğan sürünce göğüs ucu çatlamıyor ben tanık oldum kesinlikle sürerim sizede tavsiye ederim yoksa yara oluyor bebek emerken kan geliyor sütün kanlı olmasındansa soğanlı olması daha iyidir bence.aslında böyle şeylere inanmam ama gözümle görünce inandım

bi de gögüs ucu çatlayınca ilaç kullanmak zorunda kalıyosun o dahada kötüsü ister istemez bebeğe geçiyor bence denemekte fayda var

kizlarrr zeytin yagi surunnnnn. bizzat denenmis test edilmis kanitlanmisdir ne koku ne aci. valla mucize gibi ama bana guvenin derimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…