nisan annelerı buraya

Kızlar,benim oğluşum adı da Yiğit olucak...14 nisan da varım zaten.doktorum sezeryan derse,değişikliği yazarım zaten..sevgiler..

Valla ben kendi adima cevap veriyim.Sabah erkenden doktora gittik guzel haberler aldik kizimi gordum sonra eve geldim yemek yaptim is falan derken aksam oldu.Birde tabi laptop ve kk hep acik :)

Sen nasilsin kibelacim?

merhaba kızlar,
ben de valiz için götüreceklerimi ayırdım ama daha yerleştiremedim:)Benim oğluşum bu aralar kasıklarıma doğru baskı yapıp canımı çok acıtıyor büyüyor sanırım canımıniçi

merhaba herkese
bende izne ayrılacağım günden itibaren bütün vaktimi eksikleri almaya ve hazırlığa ayıracağım daha sonra da iyice şişmeden biraz anneme geçeceğim 1 hafta falan kalırım inşallah. şimdi bile ne zaman elimi birşeye atsam eşim hemen daha dur diyo iyice sıkmaya başladı bu huyu anneme bir gitsem onunla biz kızıma neler neler alırız.

bu erkekler hep böyle.daha erken derler.onlara kalsak birden erken doğum olsa ortada kalırız:)

kızlar bu sabah bacağımda krampla uyandım hala da var zor yürüyorum valla sizde de oluyor mu?

canım bende 31 haftalık oldum esım dur daha alırızz dıyorrr
yınede ben kuyafetlerını aldım
yatagı kuvetını esımı beklıyorumm

bende gece krampla uyandım. çok kötü oluyorum.halada ağrıyor.üstüne bastıkça çok kötü ağrıyor

Selam kızlar,dün sabahtan biraz iş yapayım dedim evde.akşamda dolaşmaya çıktım.sol bacağıma bir ağrı girdi nasıl ama sanki içinden birşeyler çekiyorlar.aslında bol kalsiyumlu yiyecekler yiyiyorum.magnezyumu her gün içiyorum.eşim gece masaj yaptı da geçti...

selam herkese

doktor bana sormuştu "çok az geceleri ayağıma kramp giriyor" dedim bana osteo care diye bir magnezyum+kalsiyum tableti verdi günde 2 kez al dedi kendiside kullanıyormuş açıkçası o günden beri olmadı aksatmadan içiyorum

bend ekullanıyorum o yuzden olmuyor artıkkk

Kızlar birşey sormak istiyorum bazı arkadaşalar yazıyor bebişimin elini ayağını kafasını hissediyorum diye ben hiçbirşey anlamıyorum hangisi eli kolu nasıl anlıyorsunuz özellikle tecrübeli arkadaşlardan varsa tiyoları lütfen banada söyleyin. tamam hareketleri hissediyorum baya sert bir şekilde elliyorum göbeğime sert olduğunu hissediyorum kafasımı poposumu ayırd edemiyorum.

Kizlar bende baska soru sorayim yakamozla beraber.Bu kramp nasil bir kramp yani benim sadece kasik bolgemde yumurtaliklarimin orda yani aniden sancima yada igne batmasi gibi oluyo oylece kaliyorum.sonra hic hareketimi bozmuyorum hemende geciyo.Bu krampmi yani benim ayaklarima yada bacaklarima hic kramp girmedi bununda kramp olup olmmadigini anlamiyorum yav.

canım ayagına kramp gırınce cok acıyor sancı acıları gıbı degıll

gozlerınden yas gelıyor cantım kımıldıyamıyorsunn

nisan anneleri nasılsınız ben uzun zamandır katılamıyorum...
anniş adayı bu krampları hiç merak etme bence allah kimseye vermesin.bir defa sağ ayağıma kıramp girdi çok kötü ve hiç birşey yapamıyorsun.dr söyledim kalsiyum magnezyum verdi

Kibela veya Anniş adayı benim tarih kesinleşti
1 basamak yukarıya çıktım o listeden:)
8 Nisan 2008 Salı günü,sezeryanla kuzuma kavuşacağım inşallah Allahın izniyle

ya kızlar normal doğumun hangi gün olacağını doktor söylermiki o sancılara bağlı değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…