nisan annelerı buraya

benim doğumumda 14 nisan olarak gözüküyor,Allah izin verirse 2.bebeğimi bekliyorum kızlar,diğeri de 9,5 aylık henüz:)
Allah hayırlı bir haöilelik ve doğum nasip etsin inşallah hepimize.benim kontrolümde haftaya 26sında.haber ederim.görüşmek üzere..

cnm hoşgeldin
bebişin çok tatlı allah bağışlasın..

kizlar cinsiyet ogrenince hemen haber verelim birbirimize. sanirim aranizda hafta olarak en ileri benimki gorunuyor belki ilk ben ogrenirim 2 hafta sonra randevum var bakalim:)

slmmm kızlar.dün bebişimi gördüm kalp atışlarını izledimm:) çok ğüzeldi yaaa...:sm_cool:

bende Allah izin verirse nisan annesiyim .kalp atışlarını dinledik dr fasulye kadar olmuş dedi ..hayırlı evlat olurlar inşaallah..

günaydın kızlar;nasılsınız?
benim 3 gündür mide bulantılarım devam ediyor.bastırsın diye leblebi gibi şeyler yiyiyorum.allahtan kusmuyorum.umarım yakında geçer.sizler neler yapıyorsunuz:)

koalayim ben bu ilaçları 6 haftalıktan beri içiyorum zaten biri vitamin biri folik asit+demir doktor kansızsın demişti oyüzden karışım verdi.

kızlar bende 3ayıma giriyorum haataya 11 haftalık sun.ben doktorumu net olarak belirleyemedım tavsiyelerinizi bklıyorum

nisan annesiyim ben de 21 nisanda aldım kucağıma oğlumu Allah herkesin çocuğunu bağışlasın hayırlı ömürler versin

Bende bende nisan annesiyim.Kizlar benim icin gunler bir turlu gecmiyo ya sizdede oylemi...

melikecim sanırım senın 2. cocugun. daha tecrubelısındır dıye soruyorum. bız cınsıyetımızı ne zaman ogrenırız sence:)

slm arkadaşlar bende sizdenim oğluşum 9 nisan doğumlu.tüm bebişleri öpüommmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…