nisan annelerı buraya

selam kızlar!!!!!!!!!!
Allah nasip ederse ben de nisan annesi olacağımmm. Ufak bir problemimiz var. Ablamda nisan annesi olacak. Annemden uzağım bana kim bakacak yaw?

ben oğlumda 3 aylıkken öğrendim doktorum 100/100 erkek dedi dediğide çıktı.bakalım bu bebeğimiz ne olucak.miğde bulantıları felaket uyku hali devamlı sizlerdede ölemi

kızlar birazdan doktora gidecegim bebeğimin kalp atışlarını duymak için inşallah bir problem yoktur allahım

kızlar birazdan doktora gidecegim bebeğimin kalp atışlarını duymak için inşallah bir problem yoktur allahım

canım,endişelenme hiçbir problem yoktur.o minicik kalpleri nasılda güçlü ve hızlı atıyor insan inanamıyor.güzel haberlerini bekliyoruz..

kızlar doktora gittim hiç bir problem yok kalp atışlarını gördüm ve 8 haftalıkmış

Ben 10 Haftalik Gebeyim. Nisan Annesimi Olcam ?

evet canım,sen de nisan annesi olucaksın:) kızlar,her geçen gün çoğalıyoruz.ilerleyen günlerde daha çok şeyler paylaşacağımızı düşününce çok mutlu oluyorum.hepinize sevgiler.

kizlar ne guzel herkes cok mutlu masallah diyelim. Sizzleri bi sorum var doktorunuz herhangibi vitamin tavsiye ettimi veya demir hapina baslayan varmi aranizda

herkese merhaba bende 9+6 günlük hamileyim nisan annesi olucam.allahın izniyle 10 nisan gibi bebeğimize kavuşacağız.şuan vitamin folik asit+demir karışımı kullanıyorum.3 haftadır bulantılar şiddetle artmıştı.emedur diye bi ilaç verdi doktor ama pek işe yaramadığından bıraktım. vitamin olarak elevit kullanıyorum.

cnm bu bahsettiğin ilaçları ne zaman kullanmaya başladın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…