nisan annelerı buraya

Allah analı babalı
sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah
yeni üyesin gördüğüm kadarı ilede
hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

canım benim ya
ben de ösledim çok
ben iyiyim bebiş de iyi
karnım oldu kocaman 5 kilo da ben aldım
ben alışverişe yeni başladım daha sen hızlı çıkmışsın :)
arada kendinden haber ver
özletme böyle...

pardon ya viola 2. tetanoz aşısınımı oldun .bir kere yapılmıyormuydu o ben o biri bile yaptırmadım çok gerekli görmedim hani şart değil demişti doktor oaçıdan şartmı?

ay ne güzel sen az kilo almissin.
Alisverisi cok fazla geciktirmek istemedim, cünkü herkes son aya birakma insanin her tarafi sisiyor, gezmeye halin olmuyor dediler, bende yavas yavas aldim. Bazen gidiyorum dolabini aciyor kiyafetlerine bakiyor onlari seviyorum.
Ben bu arada bebisimin ebesiyle tanistim, doktorum tavsiye etti,görüs önemli dedi,görüstüm, Ocak ayinda tekrar görüsücem. Sonra ayni ebe dogumdan sonra bir kac hafta eve geliyor hergün bebise ve bana bakmak icin. onu ayarlamak üzereyim.

Sonra Ocak ayinda dogum yapicagim hastanede tanitim toplantisi var, dogum odalarini gezdiriyorlar filan oraya katilicam. daha sonra sporlara baslicaz esimle birlikte, daha sonrada Akupunktur yaptiricam, dogumu kolaylastiriyormus. Daha cok isim var cok....
Yapabilecegim herseyi yapmak istiyorum.Ben elimden geleni yapayimda gerisine Allah kerim.

pardon ya viola 2. tetanoz aşısınımı oldun .bir kere yapılmıyormuydu o ben o biri bile yaptırmadım çok gerekli görmedim hani şart değil demişti doktor oaçıdan şartmı?

Evet canım 2. tetanoz aşısını oldum.toplamda 5 kere olucam.6 ay sonra bir daha,1 sene sonra bir daha ve 1 sene sonra tekrar.bu aşılar 10 yıl beni koruyacakmış yani bir daha ki hamileliğimde olmam gerekmiycek.ben yakın zamanda tetanoz aşısı olmadığım için doktorum olmamı istedi,sağlık ocağına gidiyorum orada vuruyorlar.bebeğimi de doğumdan 2 ay sonraya kadar koruyacakmış bu aşı.
Şart mı dersen bilmiyorum çünkü burada okuduğum kadarıyla olmayan arkadaşlarda var.ama benim etrafımda hamile olup ta bu aşıyı olmayan yok.doktoruna bir sor istersen.sevgiler..

kızlar şeker yüklemeleri ve tarama usg lerinizi oldnuzmu,ben her ikisinide geçen pazartesi yaptırdım,Allaha şükür ikiside iyi çıktı,ben dr.a gittiğiğimde 24h4günlüktü bebişim ağırlığıda 650grdı,boyunu şuan hatırlamıyorum:))

Günaydın kızlar,
Bana 14 ocakta şeker yüklemesi yapılacak.umarım iyi çıkar.ayrıntılı ultrasona girdim.hatta oğlumun cd sinide aldım arada evde izliyorum:) 24+4 te en son kontrolüm vardı benimde.790 gram ve 32 cm di:)sevgiler...

Günaydin Nisan Anneleri,
Bizim De 12 Ocakta şeker Yüklememiz Var Bakalim Işallahh Iyi çikar Sonuçlarimiz
Bu Son Test Değil Mi Kizlar

iyi akşamlar...
arkadaşlar nasılsınız.bende hafta sonu geçsin diye bekliyorum.dr gitcem.

kızlarr aranızda kan uyusmazlıgı olan varmıı acaba....ayrıca ben yarın seker testıne gırıcem cıkınca detayları anlatırım sızee

koalayim, doktorun bu konuda bisey dedimi diye merak ettim. ben cuma gunku dokorumda igne oldum bide dogumdan sonra bebegin kan grubana goree belki bi igne daha olmam gerekicekmisde. acaba senin doktor sana neler dedi....tesekkurlerr

nisan annelerı herkes kendı bolumunde sohbet edıyor bızım bolum sessız nısan ayı gıbı herhalde..

beslenmenıze nelere dıkkat edıyorsunuz

ben hiç süt içemiyorum..
kılo almamak ıcın tavısyelerınız var mı

iyi akşamlar...
evet bizde bu bölümde sohbet edelim...
ben normalde hiç süt içen birisi değilim ama bebişin hatırına içmeye çalışıyorum.sebze ve meyve bol bol yediğim şeyler...

hoşgeldın emınecım

ben ıcemıyorum ama yogurt yıyıyorumm

sen kac haftalık oldun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…