nisan annelerı buraya

ay canim benim ya , cok sükür seni cok merak ettim, acaba niye yazmiyor bu kiz dedim. Nasilsin, bebis nasil, cinsiyetini ögrendinmi, ben pazartesi gidicem doktora.

cnm çok iyiyiz biz
cinsiyet belli değil ben de haftaya cuma gidicem
sen nasılsın bebiş nasıl?

cnm çok iyiyiz biz
cinsiyet belli değil ben de haftaya cuma gidicem
sen nasılsın bebiş nasıl?

ben simdi cok iyiyim, bebiste iyi, pazartesi günü doktorda randevum var bakalim cinsiyeti belli olacakmi.
Ay varya hamile kalalim filan derken, hamile kaldik ve 4 ayimiz bitti bile. zaman ne cabuk gecti dimi.
Senin göbegin ciktimi, kac kilo aldin, ben su anda tam 3 kilo aldim ve hamile kiyafetleri giyiyorum. eski pantolonlarimin hic biri olmuyor.

benim oglumda 8 nisan dogumlu nisan bebekleri çok tatlı oluyormuş gercekten baksana nuranın ogluna

selam nisan anneleri bende nisan annesi olucam insallah ve ilk cocugumuz bu arada cinsiyetini ögrendik bir oglumuz olucak :)

yarın ayrıntılı ultrasona giricem hayırlısı bakalım oğlumu görücem yaşasın...

selam nisan anneleri bende nisan annesi olucam insallah ve ilk cocugumuz bu arada cinsiyetini ögrendik bir oglumuz olucak :)

a.s. hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişlerimiz canım... yakındada ben öğreneceğim.. xnazx takvimin doğruysa aramızda 1 gün var..15+4 benimki.. ama ben, mayıs başı doğum yapacağımı int.şu sistemlerden öğreniyorum...canım sen nasıl hesaplıyorsun ? :bbo:

ben doktorumdan ögrendim ayperin 17.nisan.2008 dogum tarihi verdi tabii 10 gün gec veya erkende olabilir.internetti ki hesaplayicilar bilmiyorum ama benim dogum tarihini farkli cikariyor en iyisi doktorun hesaplamasi

banada doktorum doğum 12 nisanda dedi.
eklerseniz nisan anneleri paylaşırız sorrunları

ben doktorumdan ögrendim ayperin 17.nisan.2008 dogum tarihi verdi tabii 10 gün gec veya erkende olabilir.internetti ki hesaplayicilar bilmiyorum ama benim dogum tarihini farkli cikariyor en iyisi doktorun hesaplamasi

ilgilendiğin için tşk cnm..a.s. perşembe dr gideceğim..ozaman kesinleştireyim ve ozamana kadar mayıs başı diye düşünmeye devam edeyim eniyisi ..:1rolleyes:

kızlar nasılsınız...
bugün sağlık ocağına gittim.kaydımı yaptırdım ve aşı oldum.
sizlerdede böyle birşey varmı.

kızlar nasılsınız...

Evet Emine bende 12 haftalıkken gitmiştim doktorum tetanoz aşısını yaptırmamı tavsiye etmişti. Tetanoz aşısınıda sağlık ocakları yapıyor tabi gittiğindede kayıt yapıyorlar, hamileliğin sürece takip ediyorlar. Kilo, tansiyon, vs önerilerde bulunuyorlar ben memnun kalmıştım. Her ay sağlık ocağınada gidiyorum. birde doğumdan sonra bebeğin aşılarını falanda takip ediyorlar ve bilgilendiriyorlarmış.

kızlar nasılsınız...

Evet Emine bende 12 haftalıkken gitmiştim doktorum tetanoz aşısını yaptırmamı tavsiye etmişti. Tetanoz aşısınıda sağlık ocakları yapıyor tabi gittiğindede kayıt yapıyorlar, hamileliğin sürece takip ediyorlar. Kilo, tansiyon, vs önerilerde bulunuyorlar ben memnun kalmıştım. Her ay sağlık ocağınada gidiyorum. birde doğumdan sonra bebeğin aşılarını falanda takip ediyorlar ve bilgilendiriyorlarmış.

kızlar nasılsınız...

evet canım burda da benim bağlı olduğum sağlık ocağında her ebenin sorumlu olduğu bir mahalle var ve o mahalledeki hamile ve bebeklerin takibini yapıyorlar,ben ilk gebeliğimde 2 doz tetanoz aşısı olmuştum,geçen haftalarda sağlık ocağından geldiler Yiğitin Aralıkta vurulacağı aşısı var onu hatırlatmaya hamiş olduğumu da öğrenmiş oldular,bu sefer de tetanoz için oğlumu götürdüğüm zaman banada aşımı yapacaklarmış.zaten kartım var orda vurulduğum tarihler falan yazıyor,bizim burda gerçekten ilgililer bu konuda:)

Selam kızlar,
ben de önümüzdeki hafta olucam tetanoz aşısını.zaten aynı hafta kontrolümde var.sanırım önceden sağlık ocağına gidip bildirmek gerekiyormuş.bugün bir ara gitmeyi düşünüyorum:)

selam herkese
ben 18 haftalık hamileyim doktor bana 1 ay sonra gel aşı ol dedi geçmiş olmuyormu şimdi sizi okuyunca farkettim

ya ama galiba doktor sağlık ocaklarıda yapıyo demişti ben cinsiyeti belli olmayınca moral bozukluğuyla tam dinlemedim anlaşılan en iyisi sağlık ocağına gideyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…