nisan annelerı buraya

günaydın kızlar yarın doktor randevumuz var işallah cinsiyetimizi öğrenicez bakalım yarın
benim midemde bazen yanma oluyo kızlar sizde de oluyo mu yaa

yanmalar bende d başladı baharatlı yiyeceklerden uzak durmak lazım,mide yanmasına süt iyi geliyor hele son aylar yediklerim ağzıma gelirdi resmen oturur gibii uyurdum arkamda birsürü yastıkla

Teşekkür ederim Gülben fakat önerini deneyemedi. Hamilelikten dolayı ben hiç nescafe falan içmiyorum. Artık geçmesi için dua ediyorum. Ama bugün hafifledi gibi. İnşallah tamamen geçer.

kızlar yaa siz de geceleri uyanıyo musunuz ben sebepsiz 2-3 kere uyanıyorum her gece

Günaydin Aranizda Yaşi 35 üstü Ve Bel Ağrisi çeken Arkadaşlar Varmi çok şikayetim Var Bel Ağrisi Konusunda Varmi Böyle Bi şikayeti Olan

kızlar yaa siz de geceleri uyanıyo musunuz ben sebepsiz 2-3 kere uyanıyorum her gece

bir yerde okumuştum doğum sonrası bebişin için uyanacaksın ya sık sık emzirmeye,alt almaya işte vücut şimdiden kendini buna haırlıyormuş,ben çok şaşırmıştım,insan fizyolojisi olağanüstü birşey.
benimde bel ağrılarım var arkadaşlar aynı şekilde uzun süre ayakta kaldığımda ve çok yürüdüğümde oluyor,yükümüz arttıkça da artacak bu ağrılar.

Günaydın Kızlar,
Az önce doktorum aradı,üçlü test sonucum iyiymiş.çok içim rahatladı aklım hep sonuçtaydı.umarım hepimizin sonuçları iyi çıkar.
Bel ağrısı bana da ayakta kaldığımda çok oluyor,daha da kilo alınca ne olucak bilemiyorum..

canım 3lü test kaçıncı haftalarda yapılıyor

Canım,bildiğim kadarıyla üçlü test 16-18. haftalar arası yapılıyor.

slm kıssla bende nisan annesi olacak allah izin verırısee oguluşumu nisan 15de kollarıma alacak hayırlısıylaaa allah bebek sahibi olmak isteyen hekese versinnn

çok teşekkür ederim kızlar saolun
işallahh sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza

kızlar benım dr uclu testı yaptırmaya gerek olmadıgını soyledı ıkılı testını sonucunun guzel cıktıgını buna gerek olmadıgını soyledı yaptırsamıydım acaba

İrem banada doktorum yapmıyor. Gerek yok dedi hatta bir arkadaşım ısrar etti 3 lü tarama istedi. sonuc kötü çıktı aminosentez yapıldı. 2li taramanın sonucu %90 3lü taramanın sonucu %60 doğruluğu varmış ondan yapmıyorlar diye biliyorum.

arkadaslar günaydin, koalayimdan haber alan varmi. Artik hic yazmiyor, cok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…