Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu dünyada en büyük acı evlat acısı olması için yıllarca uğraşıyorsun sonra meleğini toprağa koyuyorsun sınavımiz çok büyük bu dünyada Rabbim kullarına kaldıramayacağı yük vermezmis sabırla dua ile bekliyorum

Artimed doğru çıkarıyor genelde ama yarın yapıp at bakalım merak ettim
Sabah 8 bucukta yapıcam
Evet bana da çok çıktı kuruma çizgisiymiş meğer prodoctor da sen yarın başka marka testle yap faha net sonuç alırsjn canım
Testi yaptıktan 3 dk sonra çıktı bu çizgii ama bilemedim tabi yarın sabah yapıcam yine
Aynen canım yarınnn tekrarla bencede güzel haberlerr insallahhhhh
İnşallahh yarın haber veririm dua edin

1 yaşında bebeğimi koydum toprağa. 1 yıl yoğun bakımda yaşadı. Kimse yaşamasın yaşadığımı. Allah en hayırlı zamanda nasip etsin.

Kızlar bugün çatlama günüm ağrımda var ama değerlendiremedik eşim işte ve yarın akşam gelecek yarın değerlendirsek olur mu yoksa elendim mi

Hsg Aralık ayında çekildi zaten.Doktorum kadın doğumcu olduğu için eşimle ilgilenmiyor alanı değil.Eşimin gittiği doktor da dediğim gibi gözüm tutmadı sözüne itimat edemiyorum.fazladan yumurta geliştirmeme rağmen sonuç elde edemediğimiz için bu noktaya geldik biz aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…