Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani doktor sürekli doğal yola ittiğine göre bizi çok da kötü değil anladığım kadarıyla.Ama ceketini atsa hamile kalırım gibi bi pozisyon da yok.Arada derede olunca zaman kaybı çokça sabır kaybı oluyo.İlişkimiz ciddi yaralar almaya başlıyo çünkü o kendini suçluyor benim üzüldüğümü gördükçe.Bu paravanın ardında başka kavgalar ediyoruz aslında bu temel sorunumuz.Birbirimizi yıpratmanın anlamı yok en azından bi çaba bi adım olarak aşılama yaptırmaya karar verdik

Düşükluk olsa muhakkak takviye verirdi zaten vermemesi anormal olurdu..Aşılama için önce Hsg çekilecek 3 ay ilaçla yumurta takibin yapılacak eşinin degerlerine bakılacak hemen ha diyince olmuyor. Belki tüplerinde tıkanıklık vardır sürece girmeden önce bence Hsg filmi cektirmeni tavsiye ederim o şekilde deneyin eşinde anladığım kadarıyla çok ekstra bı durum yok gebeliğe engel olsaydı muhakakk doktor biseylere baslatirdi bence kendinde sorun bulup üzülmesin. Stres kadını etkilediği kadar erkegide çok etkiler..Bu yüzden birbirinizi de uzmeyin birbirinize baskıda yapmayın artık herseyin çaresi var Sağlıklı olduğunuz sürece herşey olur ilişkinizi yıpratmaya değmez.

1.5 yıllık evliyim sürekli yapalım yapmayalım diye kararsız kalıyorduk bir kaç kaza oldu bir şey olmadı nisan itibariyle artık kesin olarak istemekteyiz öncesinde sma testi yaptırmak istiyoruz birde kan pıhtılaşması baktırdım heterozigot ve homozigot var birer genimde fakat doktor önemsiz dedi anlamadım başka bir doktorla daha görüştükten sonra inşallah çalışmalara başlayacağız çok büyük bir heyecanmış fikir olarak karar vermek bile

Hadi hayırlı olsun canım başlayın hemen bu gecedennnn :))))) öncelikle yumurta takibini yap vucudunu dinle vitamin destek al folik asit başla sonra bol bol gerisini biliyorsun

Selam kızlarr. Ben bugün yaptım prodoctor ve artımed gebelik testinde gölge çizgi çıktı ama surelab ta çizgi çıkmadı yarın tekrar yapacağım sabahtann
Keske ataydın testi bakardıkkk yarın at canımmm ins çifttt çizgilerrr görürsün bizede müjdeli haberler verirsin

Keske ataydın testi bakardıkkk yarın at canımmm ins çifttt çizgilerrr görürsün bizede müjdeli haberler verirsin
Ay bu var sadece. Artımeddeki daha belirgindii. Prodoctor genelde yalancı çizgi çıkarıyor diyolar artımedide hiç duymadım açıkcasıı ama onda daha belirgin pembe çizgi vardı.

Eklentiler

• E01D0E7D-04F3-4AEF-8B33-80BA04F86172.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 62
Hayırlısı olsun canım benim Rabbim tez vakitte guzel haberler almayı nasip etsin

Ay bu var sadece. Artımeddeki daha belirgindii. Prodoctor genelde yalancı çizgi çıkarıyor diyolar artımedide hiç duymadım açıkcasıı ama onda daha belirgin pembe çizgi vardı.
Evet bana da çok çıktı kuruma çizgisiymiş meğer prodoctor da sen yarın başka marka testle yap faha net sonuç alırsjn canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…