Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz ne ara ikinci çocukları yapicaz bilmiyorum Ben şimdi üstekilere durumu nasıl anlaticam onuda bilmiyorum herşey çorba oldu
1 sene sonra ikinciyide çıkarırız aradan çok bekletmemek lazımki yine bu kadar uğraşmayalım kız anlatma boşver önemli bi gelişme olursa o zaman söylersin

1 sene sonra ikinciyide çıkarırız aradan çok bekletmemek lazımki yine bu kadar uğraşmayalım kız anlatma boşver önemli bi gelişme olursa o zaman söylersin
Rahim filmine onlarla giderim kocam izin alamıyor patronları saolsun gudubet

Kızlar herkese merhaba burada yeniyim Son adet tarihim 3 şubat sekiz şubatta rahim filmi çektirdim hala adet olmadım 5 martta adet olmam gerekiyordu 15 gün gecikmem var ama hiçbir belirtim yok ne yapacağımı bilmiyorum

Kızlar herkese merhaba burada yeniyim Son adet tarihim 3 şubat sekiz şubatta rahim filmi çektirdim hala adet olmadım 5 martta adet olmam gerekiyordu 15 gün gecikmem var ama hiçbir belirtim yok ne yapacağımı bilmiyorum
Normalde gecikmen olurmu? Gebelik testi yaptınmı?

Adetim iki gün geçinde kan tahlili yaptım 0.57 çıktı . Negatif
Sekiz gün önce de kahverengi dört damla leke gördüm hah adet oldum dedim ardından ne gelen oldu ne giden

Kızlar selam benimde bat 31 mart 1 nisan gibi duruyor :) bende perşembe günü yumurtladım cuma cumartesi devam etti ve bugün yani pazar günü çatladım. Üç gün sürmesi kötü birşeymi ? Bide adetim yumurtladığım günden 14 gün sonramı yoksa çatladığı günden 14 gün sonramı olacak

Kötü bişey değil canım kaç gün sürdüğü değişken bi durum. Çatladıktan sonra sayıyosun ama 14 kesin değil 14 16 arası oluyo değişiyo oda

Geçmiş olsun canım ; ben bu tüpkısmı ile ilgili olanı çok bilemiyorum arkadaşımda vardı öyle kendinden sanıyordu değerleri yüksekti ; en son eşinin değerine bkıldı.. onda sperm yokmuş.. (ismi aklıma gelmedi) ameliyatlık Yani Allah herkese şifa versin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…