Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah vakitlice versin evlat hepimize 🙏 Valla inanir misin benim adetten 1 hafta once basladi gaz problemi adete 5 gun kala lekelenmem oldu sonraki gun bas donmesi ve mide yanmasi basladi bat 2 gun gecincede kanamam oldu ama şoka girmistim normalde en erken belirti lekelenme ve hafif bas donmesi daha olasi geliyo bana belirti olarak sayacagim belki biraz da kramplardir ama gaz mide bulantisi falan cok erken basladi. Ha soyle biseyde var herkese bilgi olsun kimyasal sonucta bebek tutunmamisti ki beta yukselsin. Benim deger tutunma olmadan yukseldi yani diyolar ya rahime tutununca salgilaniyo beta hormonu diye o yalanmis onu anladim dollenmeden itibaren az da olsa yukseliyo ki kaset test 5.30 degeri yakalamisti oyle dusun. 5.30 degerle ben bas donmesi gaz mide bulantisi ve yanma yasadim. Saka gibi bisey butun parametrelerim bozuk 😁
😁 Amin inşallah canım valla artık beklemekten olmayan belirtileri bile yaşar oluyor insan 😁ama bu ay sanki belirti yok adet belirtisi bile yok aynı ilkte ki gibi oldum bu biraz umut verdi bana ama nasip tabi 😁 inşallah olur hepimizinde

O zaman ihtimal yuksek 👍 iftarda corba iciyosan yeterli sivi aliyosan sanmiyorum kabizlik yapsin usutme sadece en onemlisi ayaklar sicak olsun.. Insallaaaaah bu mubarek gunlerde kendime hepimize duam anne baba olmak isteyen kim varsa kucaklari dolsun 🙏♥ Dun gece ruyamda bebek emziriyodum yani hamileligi gectim cocugu dogurmusum emziriyodum bide 😁 Hayira cikarsin rabbim cok hosuma gidiyo arada boyle ruyalar gorunce 15 aydir bekleyince ruyalarda bulusuyoruz bebeyle artik 😂
Amiinn ay bende görüyorum arada oyle ruyalar uyaninca bebegi ariyorum falan.dahada heveslwniyorim.. insallah saglikla olsunlar tek..isteyenlere sana ve banada nasip olsun🤲

Yumurtlama sonrası bel ve kasık agrısı neden olur enfeksiyon mu acaba yoksa döllenme olunca agrı falan oluyormu ? Yardımcı olurmusunuz

Bat 15 nisan negatif silebilirsiniz listeden

Eklentiler

• 20220412_173800.jpg
    20220412_173800.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 66
X