Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar adete daha 8 gün var ayın 4 ndede yumurtlamam oldu aklım esti bugün ovulasyon testi yaptım bu sekil cikti sizce gebelik mi var

Eklentiler

• IMG20220412130724.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 38
Ben de test verdim muhtemelen akşama çıkacak sağlık ocağı olduğu için. Bekledigim birşey değil bat im 4 nisan. Anasayfada gördüm konunuzu. Panik bir haldeyim.

Evet canım düzenli görüyorum ama şubat ayında covid olmustum acaba diyorum o mu düzensizlik yaptı
Benim de covit oldugumda 7 gun gecikmişti canim kovit oldukca cok etkiliyor

Arkadaşlar adete daha 8 gün var ayın 4 ndede yumurtlamam oldu aklım esti bugün ovulasyon testi yaptım bu sekil cikti sizce gebelik mi var
Hamilelikle alakali ovulasyon testinde pik cikmasi icin degerin yuksek olmasi gerekiyomus arkadasim oda genelde uzak ihtimalle adet gunu iyi ihtimalle de gecikme sonrasi olurmus bence sen yumurtlama goruyosun 8 gun var dedin. Degerlendir bana kalirsa bugunu

Bat imiz aynı bende beklemedeyim.. belirti biseyler var mi hissettigin

Bat imiz aynı bende beklemedeyim.. belirti biseyler var mi hissettigin
Yok valla hic oncesinde ara sira kasigimda batma oluyodu 2 3 snlik bide bas donmem vardi ama adet olcam heralde 2 gune. Smear vermistim hafif inflamasyon gorunuyo fitil kullanicam adetim bitince kasik agrisi ondan sanirim bas donmeside koyde oldugumdan soba yakiyoruz galiba duman yada sicak basimi dondurdu. Her seye bi bahanem var bebe disinda

Ahahaaa güldürdun beni..llk bebek mi olacak nasipse ? Aynen fitil iyi olur doktor yazar zaten. Bende aşırı kabizim ya bu bi belirtiyse cok fena hemde kasıklarda da var biseyler ama gebelik olmayabilrde değerlendirme olmadi kaza kurşunu olacak olursa

Evet insallah ilk ♥ 15 ay oldu deniyoruz bi defa kimyasal gecirdik ama nasip degilmis henuz. Valla kabizlik belirti olabilir kimyasal gecirdigim ay inanilmaaaaz gazim vardi kabizlikla beraber vere vere bagirsaktan belirti vermistim olabilir yani insallah guzel haber olsun

Ay sorma gaz da var benim 2. Olacak nasipse kızım da cok kabizdim.ama oructan açlık tetiklemis olabilir ilkinde ilk belirtiler uykuydu sicak basiyordu.. birde kasımda da gebeydim ama ocakta sonlandi malesef kalbi durdu Rabbim insallah isteyen hakeden herkesin yüzünü güldürsün. Saglikla da kucagina almayi nasip etsin

O zaman ihtimal yuksek iftarda corba iciyosan yeterli sivi aliyosan sanmiyorum kabizlik yapsin usutme sadece en onemlisi ayaklar sicak olsun.. Insallaaaaah bu mubarek gunlerde kendime hepimize duam anne baba olmak isteyen kim varsa kucaklari dolsun ♥ Dun gece ruyamda bebek emziriyodum yani hamileligi gectim cocugu dogurmusum emziriyodum bide Hayira cikarsin rabbim cok hosuma gidiyo arada boyle ruyalar gorunce 15 aydir bekleyince ruyalarda bulusuyoruz bebeyle artik

Bizde 14 aydır deniyoruz benimde bir düşüğüm oldu Aynı belirtiler vardı ama benim battan 5. gün sonra başladı bütün belirtiler kabızlık ve gaz kesin belirti

Bizde 14 aydır deniyoruz benimde bir düşüğüm oldu Aynı belirtiler vardı ama benim battan 5. gün sonra başladı bütün belirtiler kabızlık ve gaz kesin belirti
Allah vakitlice versin evlat hepimize Valla inanir misin benim adetten 1 hafta once basladi gaz problemi adete 5 gun kala lekelenmem oldu sonraki gun bas donmesi ve mide yanmasi basladi bat 2 gun gecincede kanamam oldu ama şoka girmistim normalde en erken belirti lekelenme ve hafif bas donmesi daha olasi geliyo bana belirti olarak sayacagim belki biraz da kramplardir ama gaz mide bulantisi falan cok erken basladi. Ha soyle biseyde var herkese bilgi olsun kimyasal sonucta bebek tutunmamisti ki beta yukselsin. Benim deger tutunma olmadan yukseldi yani diyolar ya rahime tutununca salgilaniyo beta hormonu diye o yalanmis onu anladim dollenmeden itibaren az da olsa yukseliyo ki kaset test 5.30 degeri yakalamisti oyle dusun. 5.30 degerle ben bas donmesi gaz mide bulantisi ve yanma yasadim. Saka gibi bisey butun parametrelerim bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…