Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tüp bebekle hamile kalan anneler mi paylaşım yapıyor canım burda?
Hayır canım normal hamile kalmak isteyen herkes paylaşım yapıyor..Doğal yoldan, aşılama, tüp bebek herkes sürecini ve yaşadıklarını paylaşıyor beklenen adet tarini listeye yazıp gebelik oluşup oluşmadığını yaziyoruz

Koyden kactim test yaptim Suan icin negatif.. sadece evde biraktigim predictor early testte silik cizgi cikmis sonradan bi manasi yok suan icin ama adet olcakmisim gibide bi halim yok sanirim 2 gun gec yumurtladim ben normalde bugun ama 14u bat tarihim olabilir 3 4 gun icinde olmazsam bakicigiiiiiz

Ben de test verdim muhtemelen akşama çıkacak sağlık ocağı olduğu için. Bekledigim birşey değil bat im 4 nisan. Anasayfada gördüm konunuzu. Panik bir haldeyim.

Yumurtlama üzerinden bir hafta geçti sag kasığımda hissiyat var arada belirgin oluyor arada hafif. Daha once de sağ kasigim çok agriyip negatif sonuç aldığım oldu bakalım hayırlısı

Geçen ay aynı testten yaptım zaman geçince hayalet çizgi iki çıktı cok hafif ama olmadı, yanıltabiliyor bazen bat geçmeden yapılan testler

Geçen ay aynı testten yaptım zaman geçince hayalet çizgi iki çıktı cok hafif ama olmadı, yanıltabiliyor bazen bat geçmeden yapılan testler
Aynen oyle aslinda bu idrar testlerinin hicbiri guvenilir degil soyle kallafi gunun gecicekte anca dana gibi cift cizgi gorcen. Kor oluyoruz silik cizgilerle valla hayatimda hicbiseye bu kadar dikkatli bakmadim ben

Aynen hatta ilk yaptığımda ikinci cizgi biraz gec cikti dedim kendi kendime layyn yoksa lh hormonum da mi yok
aynı bende ilk belirgin olduğunda görememiştim yok sandım sonra bi baktım belirmiş inşallah tutar benim 18 nisan bat az kaldı heyecan dorukta :) sende iyi takip et değerlendir güzelce olsun minnaklarımız :)

Ramazanda oruçken testi ne zaman yapacağız kızlar

Bir de kızlar adetime iki hafta varken gögüslermde acı başladı biraz şişti gebelik belirtisi olabilir mi normalde adete yakın olur

aynı bende ilk belirgin olduğunda görememiştim yok sandım sonra bi baktım belirmiş inşallah tutar benim 18 nisan bat az kaldı heyecan dorukta :) sende iyi takip et değerlendir güzelce olsun minnaklarımız :)
Ben henuz yeni yumurtluyorum daha yolum cokk amiin canim hadi insallah guzel haberler bekliyorum ilk senden

Benm bugün 3gün gecikti ama testim gene negatif resmen bütün hamilelik belirtilerim de var kafam çok karışık
Biraz daha bekle istersen canım
Bu ay hamile kalanlar aralık ayına mi doğum yapıyor kızlar?
Evettt Aralık
Ben de test verdim muhtemelen akşama çıkacak sağlık ocağı olduğu için. Bekledigim birşey değil bat im 4 nisan. Anasayfada gördüm konunuzu. Panik bir haldeyim.
Test sonucun çıkmadı mı daha. Rabbim hakkinda hayırlısını versin ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…