Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün sonra Beta'yı kontrol ettir canım. 5 gebelik değeri değil aslında. 0-5 arası gebe değil, 5 ve 25 arası gebelik şüphesi 25 üstü gebelik...

5 değeri öyle bir sınır değer ki sana umut versek bi türlü vermesek bi türlü.
Bekle 3 gün sonra kan testini tekrarla. 3. gün en az 15 gelmesi gerekir. (min. 2 günde bir 2 ye katlamalı çünkü).
Şimdilik diyeceğim bunlar. Umarım hayal kırıklığı yaşamazsın.

Rabbim hayırlısını versin

Sen bayağı belirti yasamisin benim yumurtam daha dün çatladı. Uzuuuuuun bir zaman var önümde inşallah benimde bebisim tutunur

Maşallah güzel değerlerin Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Güzel dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederiz. Biz 11 ay bekledik bu güzel haberi en son bulduğum doktor polislerin olduğunu söyledi ve ameliyat oldum. Bir ay sonra da mutlu haber Allah isteyen herkese nasip etsin bunu canı gönülden hepiniz adına çok istiyorum

Aminn insallah benimde 2. Çocuk olacak nasipse ilkinde sicak basıyordu ve uyuyordum sürekli..

Belirti olarak Sağ taraftan kasık batması yaşayan var mı? Regl sancısı gibi değil de iğne batması gibi. Benim 9-10 günüm var

bugün yaptığım ovülosyon testi 6 nisanda pikti ertesi günden bugüne silikleşme devam ediyor kuzular peki bu iyi birşey mi kötü birşey mi

Eklentiler

• 20220409_105648.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…