🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Geçen hafta bugün bu hafta yine bugün düğün nasıl denk geliyor
1000023391.jpg

Eve gelince üzerini değiştirmeden direkt banyoya gidip yüz yıkama köpüğüyle yüzündeki pasta polişi çıkardıktan sonra üzerini değiştirip buzdolabından bir Kınık maden suyu yanında bitter çikolata ile balkonda rahatlama seansı Allah'ım gökyüzü ne kadar güzellll ⭐

Bu haftanın hedefine ulaşıldı tartıda şuan eksi çıkacağımı sanmıyorum çünkü hem ağırlık çalışıp hem protein tüketince muhtemel yağlar eriyebilir önemli olan tartı değil mezura ölçüleri

Tatilden sonra ilk spor yaptığım gün zıplarken göbeğimde biraz bıngıllık hissetmiştim şuan o yok şükürler olsun 😬

Eklentiler

• 1000023552.jpg
    1000023552.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 13
En tatlı sabahlar Nutella ile başlar demek isterdim ama öyle değil ambalajda da görüldüğü üzere ;

En tatlı sabahlar Sabah Namazı ile başlar.❤️ Sabah namazımı kıldıktan sonra yattım bir sesle uyandım şakır şakır ama öyle böyle değil bir yağmur başladı karşı taraf gözükmüyor o derece hemen camları kapattım yağmur sesiyle yine uykuya daldım😴

Sonrası mı güzel bir kahvaltı ardından aile ahalisi komple pazar banyosuna 😂yarın okullar açılıyor malum temiz olalım ayy eskiden ne günlerdi pazar günü annem kardeşlerimi hepimizi yıkardı 3 kardeşiz banyo sonrası annemi çamaşır telaşı sarardı 3 çocuk bir makine çamaşır çıkardı😂
1000023712.jpg

Yeni bir dönem başlıyor ve biz 2.sınıf olduk. Törene geç kaldık😬

Ayy okullar açılsa derken kızımı sınıfına bırakıp dönerken ağlayacağım geldi 🥹ev ahalisi gitti evde tek başıma kaldım🥹

Bugünün kapanışı da bu şekilde hamdolsun fellik fellik gezip yorulduğum bir gün akşam da kitap kaplama işlerimin yarısını yaptım defterler ve birkaç kitap kaldı.Diyetimi de bugün bozmadım sadece küçük bir dilim cheesecake yedim.

Kendi kuaförüme ombrelerimi yenileyelim diye fiyat sordum 4 bin dedi çok mu acaba 3 bin en fazla 3.500 der diye tahmin ediyordum hakkını yiyemem kadın işinin profesyoneli kendisinden hep memnun kalıyorum ama bir kuaföre daha fiyat sorayım dedim aha demez mi 5 bin😱 kısaltırsak saçı omuz hizasında 2.500 olur yani biraz kısaltmayı istiyorum da omuz hizası değil aslında daha önce omuz hizasında çok güzel olmuştu ama kararsız kaldım sarı saç insana bağımlılık yapar demişti kuaförüm 😂hiç yaptırmasaydım bağımlılık da yapmazdı 😒canım sıkıldı kararsızım 😒hadi anlaştım diyelim kuaförle saatlerde anlaşamıyoruz benim saçımı 3 te bitir diyorum ikisi de kabul etmiyor 😒haftasonu da düğün grupları var bu ne beeeğ
1000023914.jpg

🌟Özlü bir söz: Kusurlarla dolu bir varlık olan insanı başarıya götüren şey; eksikliklerinin farkına varması ve kendini geliştirmesidir.

🐝Buraya bir gün içinde verimli geçirmek adına neler yaptığımı yazacağım.

Şuanki hedeflerim:

1. Günde en az 10 sayfa Kuran-ı Kerim okumak
2. Her gün en az 5 sayfa Mealli Kuran-ı Kerim okumak
3.Her gün İngilizce çalışmayı rutine dönüştürmek
4. Günde en az 25 sayfa kitap okumak

Rutine dönüştürülenler

Haftada en az 2 gün spor yapmak
Cildimi düzenli olarak temizlemek
Sokak hayvanlarını düzenli beslemek
Bir ayda en az 1 kitap bitirmek
Hedeflerini bende uygulamaya calisicam
Yürüyüş yapmayı alışkanlık haline getirdim diyebilirim