🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ama erkek kardeşim kafa yapısı olarak bizimle pek uyuşmuyor şey kendisi birazcık ergende🤣🤣
Ay sorma erkek kardeşim ergenken ne zordu ya 😁ben saçlarımı ütülerdim okula giderken kardeşime arkasını yapıver derdim yapmazdı 😂dalga geçiyor şimdi benle ben ona diyorum saçlar falan uzun bi tuhaftın tipe bak derdim eski resimleri görünce senin gibi saç ütülemiyordum en azından diyor 😂

Ay sorma erkek kardeşim ergenken ne zordu ya 😁ben saçlarımı ütülerdim okula giderken kardeşime arkasını yapıver derdim yapmazdı 😂dalga geçiyor şimdi benle ben ona diyorum saçlar falan uzun bi tuhaftın tipe bak derdim eski resimleri görünce senin gibi saç ütülemiyordum en azından diyor 😂
Ayyy o saç ütüleme ne zordu yaa🤣🤣kaç kez kulağımı yaktım hiç bilmiyorum 🤣benimde saçlarım kıvırcık istediğim gibi düz olmazdı 😒benim ablamlar liseyi farklı bir şehirde okudu yardım edecek kimsem yoktu

Sabah balıktaydı şimdi de ne izliyoruz ya işte böyle :işsiz:

Eklentiler

• IMG_20210318_222211.jpg
    IMG_20210318_222211.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 23
Kumanda elime geçmiştir 😂kızım da erken uyudu ben azcık belgesel keyfi yapayım :KK200: gezemiyoruz bari izleyelim

Eklentiler

• IMG_20210318_222930.jpg
    IMG_20210318_222930.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 22
X