Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

bende özledimm canım benimm amaaann göbek dediğin ne kii boşver arkadaşım eritirsin onuda bir süre sonra

tombul olmak istemiyorum bugün jilliana başlayayım dedim daha doğrusu 2. günüm ama mahvetti bu sıcakta bıraktım ben de dahah hafif hareketler yapıcam sen neler yapıyorsun

tombul olmak istemiyorum bugün jilliana başlayayım dedim daha doğrusu 2. günüm ama mahvetti bu sıcakta bıraktım ben de dahah hafif hareketler yapıcam sen neler yapıyorsun

jilliana ne kıs:26::26: bilmiyorum ben cahal kaldım:26:

yenii geldim tr.ye. tadını çıkarmaya çalışıyorum

2 dersten kaldım. sigarayı bıraktım. bol bol dost kazığı yedim aşk acısı çektim.

2ayım var. beni üzen ne varsa hepsini unutacağım ve geri döneceğim. sıkıntılı kötü günler geride kaldı. sürekli bunu telkin ediyorum kendime

hoşgeldin o vakit fıstık

jillian micheals amerikalı bir spor eğitmeni çeşitli videoları var nette oldukça etkili ilk seferde çok güzel zayıflatmıştı ama artık bu sıcakta kaldırmıyor bünyem tabi o kadar terlemeyi çok fena oluyorum

umarım hepimiz için terapi gibi bir yaz olur

umarım tatlım. kötü şeylerden bahsetmiyorum sana sormuyorum bile..

yürüyüş yapsana akşam üstleri hem bedenen hem ruhen çok kuvvetleniyor insan.
mümkünse dışarıda yürü ama.. bantta bi mok olmuyor bence.

senin haberin var mı? olanlardan yani bayadır konuşamadık
bırakma bandı mı diyorsun? ben nikotin sakızı da düşündüm kız bi ara ama bilmem etkili olur mu

senin haberin var mı? olanlardan yani bayadır konuşamadık
bırakma bandı mı diyorsun? ben nikotin sakızı da düşündüm kız bi ara ama bilmem etkili olur mu

yok yok yürüyüş bandı diyorum evin içinde havasız bi işe yaramıyor dışarda yürümek daha iyi bence.

eh işte biraz biliyorum. şu bişi yapar mı hatırlar mı içerikli konunu okudum accık.

yok yok yürüyüş bandı diyorum evin içinde havasız bi işe yaramıyor dışarda yürümek daha iyi bence.

eh işte biraz biliyorum. şu bişi yapar mı hatırlar mı içerikli konunu okudum accık.

yok canım yürüyüş bandım yok zaten benim tamamen manuel settingde takılıyorum

ohoov sen bilmiyosun :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…