Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Hayırlısı olsun ama o zaman kpss ye sarıl. . Önünde epey vakit var inan.. biraz fazla yorulursun ama sonra bi atanirsan varyaaa kebabbbb :)
Hem o zaman uni okumakta daha rahat olurrr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hmmm :26::26: sözleşmen ne zaman bitiyo canım

1 yılım var daha
Zorluk çıkarmalarından çok korkuyorum , daha önce benimle birlikte başlayan bir arkadaşın istifasını kabul etmişlerdi ama onun ayrılmasını herkes istiyordu
Benim ayrılacağım söz konusu olduğunda çalıştığım herkes ayaklanıyor
Çalışma ortamım çalıştığım insanlar herbirini ayrı ayrı çok seviyorum ama gece çalışmak beni mahvediyor
Dengem düzenim alt üst olmuş durumda
Sen ne zaman ayrılmayı düşünüyorsun daha ne kadar ödemen var , ben aylardır hiç harcama yapamıyorum biran önce bitsin diye taksitlerimi 3 3 ödedim. Şükürler olsun son bir ayım kaldı sonrası selamett

İnşallah canım ama sen 2 yıllık yazsaydın ne yazacaktın bazı bölümler var ki kpssde düşük puanla falan atanıyorlar

niğde üniversitesi uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik 2 yıllık yeni açılmış bir bölüm
gaziantep küçük bir yerde myo laborant ve veteriner sağlık 2 yıllık buda yeni açılmış

çalışıyorum işte zaten konular hemen hemen aynı ikisi bir arada oldu

Kız açmaya çalıştım bi tuhaf oldu sayfa sonrada kapattım bende :26::26:

çalışıyorum işte zaten konular hemen hemen aynı ikisi bir arada oldu

Hangisinin olacagi hic belli olmaz dünde soyledim ya egitim kesinlikle önemli ama dunyadaki en mühim sey değil elbet.. zaten bicok insan artık memuriyete kapağı atıp sonra üni okuyor. Cok örneği var önümde cok da rahatlar inan :)
Ben cumartesiden sonra boşa çıkıyorum dersler adina.. yapabilecegim bisey olursa senin ocin herzaman yardım ederim soru, video vs vs icin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

niğde üniversitesi uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik 2 yıllık yeni açılmış bir bölüm
gaziantep küçük bir yerde myo laborant ve veteriner sağlık 2 yıllık buda yeni açılmış
Hmmm anladım canım sen çalış dersine 4 yıllık daha güzel şehirlere bölümlere gir canım
sanada merhaba esmilaa

Aaa taş geldi
Alıntılamalara bakıyodum sadece canım merhaba nasılsın

off baya çokmuş canım yaa:26::26:
Ya boşver istedikleri kadar zorluk çıkartsınlar kız başına çalıştırırken gecenin bi vakti bir şey olmuyo ama bozulur tabi dengen
Bende eylül ekim gibi diyorum ağustosta bütün taksıtlerim bitiyor inşallahh

istifam kabuk edilmezse kovulana kadar elimden geleni yaparım
Ahh o taksitlerr ahh yedi bitirdi ömrümüzüü

Kız açmaya çalıştım bi tuhaf oldu sayfa sonrada kapattım bende :26::26:

hımmmm oda sıcaktan kafayı yemiştir

anladımmm teşekkür ederimm olursa mesaj atarım sizee

Hmmm anladım canım sen çalış dersine 4 yıllık daha güzel şehirlere bölümlere gir canım

Aaa taş geldi
Alıntılamalara bakıyodum sadece canım merhaba nasılsın

sen mezun olursun bende senin yerine geçerim yoklugunu aratmam okula

İyidir kuzular siz nasılsınız ?

iyi olmaya çalışıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…