Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Hayırlısı olsun ama o zaman kpss ye sarıl. . Önünde epey vakit var inan.. biraz fazla yorulursun ama sonra bi atanirsan varyaaa kebabbbb :)
Hem o zaman uni okumakta daha rahat olurrr..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hmmm :26::26: sözleşmen ne zaman bitiyo canım :KK14:

1 yılım var daha :KK50:
Zorluk çıkarmalarından çok korkuyorum , daha önce benimle birlikte başlayan bir arkadaşın istifasını kabul etmişlerdi ama onun ayrılmasını herkes istiyordu :KK14:
Benim ayrılacağım söz konusu olduğunda çalıştığım herkes ayaklanıyor :KK43:
Çalışma ortamım çalıştığım insanlar herbirini ayrı ayrı çok seviyorum ama gece çalışmak beni mahvediyor :KK50:
Dengem düzenim alt üst olmuş durumda:KK43:
Sen ne zaman ayrılmayı düşünüyorsun daha ne kadar ödemen var , ben aylardır hiç harcama yapamıyorum biran önce bitsin diye taksitlerimi 3 3 ödedim. Şükürler olsun son bir ayım kaldı sonrası selamett :KK16:

İnşallah canım ama sen 2 yıllık yazsaydın ne yazacaktın bazı bölümler var ki kpssde düşük puanla falan atanıyorlar:KK23:

niğde üniversitesi uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik 2 yıllık yeni açılmış bir bölüm
gaziantep küçük bir yerde myo laborant ve veteriner sağlık 2 yıllık buda yeni açılmış :KK31::KK31:

Hayırlısı olsun ama o zaman kpss ye sarıl. . Önünde epey vakit var inan.. biraz fazla yorulursun ama sonra bi atanirsan varyaaa kebabbbb :)
Hem o zaman uni okumakta daha rahat olurrr..

çalışıyorum işte zaten konular hemen hemen aynı ikisi bir arada oldu:KK1:

2 sene önce mezun oldum liseden şu anda üniversiteye girmeye çalışıyorum :KK1::KK1:
hıhhhh ayarlamaaa:KK19::KK19:

yok canım ygs ye hazırlanıyorum ama kpss sınavınada girecem ikisine birden çalışıyor gibi oluyorum hemen hemen aynı konular. bendee izlemedim hiç baştan izliyim bari internetten yararlı olacaksa tabi :KK1::KK1:

ne yaptınn kız faceyeee :KK1::KK1:

evet vazgeçtim 2 tane 4 yıllık bölümler var çocuk gelişimle bankacılık ve sigortacılık onları yazacam sadece ama büyük bir ihtimalle gelmicek:KK19::KK19: seneye kaldım

naaabüüüünnnnnnnn :emir_bebek::KK1::KK1:

Kız açmaya çalıştım bi tuhaf oldu sayfa sonrada kapattım bende :26::26: :KK37::KK37:

çalışıyorum işte zaten konular hemen hemen aynı ikisi bir arada oldu:KK1:

Hangisinin olacagi hic belli olmaz dünde soyledim ya egitim kesinlikle önemli ama dunyadaki en mühim sey değil elbet.. zaten bicok insan artık memuriyete kapağı atıp sonra üni okuyor. Cok örneği var önümde cok da rahatlar inan :)
Ben cumartesiden sonra boşa çıkıyorum dersler adina.. yapabilecegim bisey olursa senin ocin herzaman yardım ederim soru, video vs vs icin..

niğde üniversitesi uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik 2 yıllık yeni açılmış bir bölüm
gaziantep küçük bir yerde myo laborant ve veteriner sağlık 2 yıllık buda yeni açılmış :KK31::KK31:
Hmmm anladım canım sen çalış dersine 4 yıllık daha güzel şehirlere bölümlere gir canım:KK34:
sanada merhaba esmilaa :KK52::KK51:

Aaa taş geldi:KK9:
Alıntılamalara bakıyodum sadece canım merhaba nasılsın:KK33:

1 yılım var daha :KK50:
Zorluk çıkarmalarından çok korkuyorum , daha önce benimle birlikte başlayan bir arkadaşın istifasını kabul etmişlerdi ama onun ayrılmasını herkes istiyordu :KK14:
Benim ayrılacağım söz konusu olduğunda çalıştığım herkes ayaklanıyor :KK43:
Çalışma ortamım çalıştığım insanlar herbirini ayrı ayrı çok seviyorum ama gece çalışmak beni mahvediyor :KK50:
Dengem düzenim alt üst olmuş durumda:KK43:
Sen ne zaman ayrılmayı düşünüyorsun daha ne kadar ödemen var , ben aylardır hiç harcama yapamıyorum biran önce bitsin diye taksitlerimi 3 3 ödedim. Şükürler olsun son bir ayım kaldı sonrası selamett :KK16:

off baya çokmuş canım yaa:26::26:
Ya boşver istedikleri kadar zorluk çıkartsınlar kız başına çalıştırırken gecenin bi vakti bir şey olmuyo ama bozulur tabi dengen :KK14::KK14::KK14:
Bende eylül ekim gibi diyorum ağustosta bütün taksıtlerim bitiyor inşallahh :KK31:

off baya çokmuş canım yaa:26::26:
Ya boşver istedikleri kadar zorluk çıkartsınlar kız başına çalıştırırken gecenin bi vakti bir şey olmuyo ama bozulur tabi dengen :KK14::KK14::KK14:
Bende eylül ekim gibi diyorum ağustosta bütün taksıtlerim bitiyor inşallahh :KK31:

istifam kabuk edilmezse kovulana kadar elimden geleni yaparım :KK53:
Ahh o taksitlerr ahh yedi bitirdi ömrümüzüü :KK25::KK25:

Kız açmaya çalıştım bi tuhaf oldu sayfa sonrada kapattım bende :26::26: :KK37::KK37:

hımmmm oda sıcaktan kafayı yemiştir :KK1::KK1:

Hangisinin olacagi hic belli olmaz dünde soyledim ya egitim kesinlikle önemli ama dunyadaki en mühim sey değil elbet.. zaten bicok insan artık memuriyete kapağı atıp sonra üni okuyor. Cok örneği var önümde cok da rahatlar inan :)
Ben cumartesiden sonra boşa çıkıyorum dersler adina.. yapabilecegim bisey olursa senin ocin herzaman yardım ederim soru, video vs vs icin..

anladımmm :KK31: teşekkür ederimm olursa mesaj atarım sizee:KK16:

Hmmm anladım canım sen çalış dersine 4 yıllık daha güzel şehirlere bölümlere gir canım:KK34:

Aaa taş geldi:KK9:
Alıntılamalara bakıyodum sadece canım merhaba nasılsın:KK33:

sen mezun olursun bende senin yerine geçerim yoklugunu aratmam okula :KK1::KK1::KK1:

İyidir kuzular siz nasılsınız ? :21:

iyi olmaya çalışıyoruz :21:

X