Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

babam bana hiç kıyamaz dudak bükmeden cıkarır hadi hazırlan diye (makyaj yapmam hazırlanmam yarım saatimi alır makyajıma hazırlanmama zaman tanır kalbimin tek sahibi ilk aşkım yaaaaa :KK16:)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bende benimkine kıyamam yorulduğunu bildiğim için yorgunum kızım derse tamam baba derim:KK1:

Biz evde 4 bayaniz canim abi olmayinca ve arkadas gibi olunca boyle oluyor
Kimilerine garip gelse de yasamayan bilemez bu durumu :KK1:

Benim yine olur kesin sonunda:KK1:
öyledir muahakkak tatlım :KK9:
benim bi arkadasım vardı 2 kız kardeslerdi ablasının kına gecesinde asansörde ben babası ve arkadasım vardı babası beni kızından daha cok sever bunu kızınada söyler ciddi ciddi neyse asansörde arkadasım bacagını sonuna kadar acıp agda yapmam lazım kıllarım cıkmış yine demez mi ben böylee :KK53::KK53::KK53::KK53:

bir utandım var yaa ben bunu dürtüyorum kapa bacagını diye:KK47::KK47::KK47:

odasına gectik ne var babam degil mi diyo
uyardım yapma böyle dengesizlikler diye

öyledir muahakkak tatlım :KK9:
benim bi arkadasım vardı 2 kız kardeslerdi ablasının kına gecesinde asansörde ben babası ve arkadasım vardı babası beni kızından daha cok sever bunu kızınada söyler ciddi ciddi neyse asansörde arkadasım bacagını sonuna kadar acıp agda yapmam lazım kıllarım cıkmış yine demez mi ben böylee :KK53::KK53::KK53::KK53:

bir utandım var yaa ben bunu dürtüyorum kapa bacagını diye:KK47::KK47::KK47:

odasına gectik ne var babam degil mi diyo
uyardım yapma böyle dengesizlikler diye

:KK9::KK9::KK9::
Onu yapmam da iste abi -erkek kardes olmamasinin verdigi rahatliklar var bende.Ozellikle bende ama ablalarimda pek yok :KK1:
Ben en kucugum 21yasima geldim balkonda yanyana falan yatariz cekinmem pek :KK9:
Bana da babasiyla az konusan opmeyenler garip gelir ama iste herkesin ortami ayni degil bende onlarin ortamini yasamadim yargilayamam :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9::KK9::KK9::
Onu yapmam da iste abi -erkek kardes olmamasinin verdigi rahatliklar var bende.Ozellikle bende ama ablalarimda pek yok :KK1:
Ben en kucugum 21yasima geldim balkonda yanyana falan yatariz cekinmem pek :KK9:
Bana da babasiyla az konusan opmeyenler garip gelir ama iste herkesin ortami ayni degil bende onlarin ortamini yasamadim yargilayamam :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
bende yatarım yanında bişey olmaz o kadrda be sonucta baba kız aşkı farklıdır yani kendini cekmen uzaklaştırman dogru degil zaten kararınca hersey biliceksin sınırları

X