Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Numarasini soylim sende al :)
burda pek gabrini satılmıyo bebegim malesf flormara bakıyım ben ama benim var kahverengim
canım gördüm resmini maşallahın var gözlerini ve kaş yapına bayıldım..
tesekkür ederim margarikotinim
kaşlarımı aldırcam ama kuaför almıyo
Bende tırnaklarım bir kısmını kestim bir kısmını uzattım niye böyle bir şey yaptım bilmiyorum
ben bugün kesicem
hepsini aynı anda keserim syılıdır kırıldıgı zaman benim tırnaklarım cok güçlüdür ince gibi görünür ama güçlüdür öğretmenim cok sasırır tırnaklık iş olsun Dilvin iş başında
hu huuu ............
hoşgeldin surrendercmm
Ağzını yalarım seninnnnnnnnnnnnnn
abooowwww
limon sür tırnaklarına devamlı
sonra vitaminli oje sür kardeşiminde öyle renksiz oje sürüyoruz (erkek kardeşim bu arad )
Saat 12yi gecti tabi +18 muhabbet
ben gidince hemen +18 muhabbeti heeee
Günaydinnnnn :)
günaydınnnn marryy
bende katılmak isteriimm
hoşgeldin sefalar getirdin gel yamacımıza şöylee
Günaydın canlarım :) İlk orucumuz herkese hayirli olsun, kolaylikla tutabilelim inşallah.
inşallah güzelim aminnnn

burda pek gabrini satılmıyo bebegim malesf flormara bakıyım ben ama benim var kahverengim

ben gidince hemen +18 muhabbeti heeee

inşallah güzelim aminnnn

Canım gabrini değil ki o zaten rapsodi :26::26::26: Ben değil onlar +18e geçti hemen

bu gibi markalar satılmıyo burda ne yazıkki dur kahverengimi bulursam sürüp atıyım buraya
kız uyanır uyanmaz sana whatsapptan mesaj attım bayılmış kalmısım evelki gün hiç uyumamıştımm zaten

Benden imsaktan sonra uyudum evet cevap gelmeyince tahmin ettim uyuduğunu

Bizde her marka var karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…