Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

kaca-uce-gidiyorum-ama-bir-yil-hazirlik-410x510.jpg
:KK53:

Numarasini soylim sende al :)
burda pek gabrini satılmıyo bebegim malesf flormara bakıyım ben ama benim var kahverengim :KK70:
canım gördüm resmini maşallahın var gözlerini ve kaş yapına bayıldım..:nazar:
tesekkür ederim margarikotinim :KK16:
kaşlarımı aldırcam ama kuaför almıyo :KK9:
Bende tırnaklarım bir kısmını kestim bir kısmını uzattım niye böyle bir şey yaptım bilmiyorum :KK53:
ben bugün kesicem
hepsini aynı anda keserim syılıdır kırıldıgı zaman benim tırnaklarım cok güçlüdür ince gibi görünür ama güçlüdür :KK9: öğretmenim cok sasırır tırnaklık iş olsun Dilvin iş başında :KK53:
hu huuu :KK53:............
hoşgeldin surrendercmm:KK3::KK31:
Ağzını yalarım seninnnnnnnnnnnnnn :KK53::KK53:
abooowwww:KK53::KK53::KK53:
Tuhaflıktan değil ki o, tırnaklarım çabuk uzar benim. Ama zayıf , oje de olmasa çat çat kırılıyor..
Bir kere saçıma takılmıştı,zor çıkardım.. tırnaklarım zayıfsa benim bunda suçum ne beybe seninde ağzını yalarsam görürsün :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
limon sür tırnaklarına devamlı
sonra vitaminli oje sür kardeşiminde öyle renksiz oje sürüyoruz (erkek kardeşim bu arad :KK70:)
Saat 12yi gecti tabi +18 muhabbet :KK70:
ben gidince hemen +18 muhabbeti heeee:KK20::KK20::KK20:
Günaydinnnnn :)
günaydınnnn marryy :KK3:
bende katılmak isteriimm :KK3:
hoşgeldin sefalar getirdin gel yamacımıza şöylee:KK3::KK3::KK3:
Günaydın canlarım :) İlk orucumuz herkese hayirli olsun, kolaylikla tutabilelim inşallah.
inşallah güzelim aminnnn:KK31:

bu gibi markalar satılmıyo burda ne yazıkki dur kahverengimi bulursam sürüp atıyım buraya:KK9::KK12::KK31:
kız uyanır uyanmaz sana whatsapptan mesaj attım bayılmış kalmısım evelki gün hiç uyumamıştımm zaten

Benden imsaktan sonra uyudum evet cevap gelmeyince tahmin ettim uyuduğunu :KK53::KK53:

Bizde her marka var karışık :KK14:

X