Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

2.yılın demi canım bu sene sonmuydu??
noldu canım hastane?????

Evet canım son. Ya iki defa oldu gece kusuyorum. Bilinç kaybı falan oluyordu. Uykumda kusup sabah görüyorum. Dilimi falan ısırıyordum. Doktora gittik. Epilepsi şüphesi koydu. Tahlil falan yaptırdım. Sonuçlar gelince belli olacak olup olmadığı

aaa geçmiş olsun canım... iyi haberler alırsın İnşAllah
bu sene bitince nocak canım tam olark

hımmm hadi hayırlısı canım
bende İnşAllah seneye bu zamanlarda mezun olmuş olacağımmm
başka aklında hangi meslek var il turizm hariç tatlımm

Rehberlik asıl işim fakat öyle dan diye olunmuyor malesef. Sınavları falan var Dilinin çok iyi olması gerek. Diğer mezun olduğum halkla ilişkilerde de çalışabilirim

Rehberlik asıl işim fakat öyle dan diye olunmuyor malesef. Sınavları falan var Dilinin çok iyi olması gerek. Diğer mezun olduğum halkla ilişkilerde de çalışabilirim
gircekmisin sınavlarına rehberliğin peki?
hımm halkla ilişkilerde güzel meslek bence yanlış bilmiyormiyorsam çalışma alanı genişde
ahh yabancı dil öğrenmeye bi ayrı meraklıyım ben bide çabuk sıkılan biriyimde ama öğrenmeye bi ayrı meraklıyım yabancı dile

O sınavda zor bi sınav girmekten birşey kaybetmem de başka alternatifler yaratmaya uğraşıyorum
Bende meraklıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…