Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

kızlar bdvde ki konuma ve resimlerimize bir bakarmısınız hepinizin fikirlerine ihtiyacm var cok zor bir karar aşamasındayım:KK61::KK61::KK61::KK61:
öncelikle resmine bakarak sana kimse evlen yada evlenme diyemez ki çok saçma olmuş bu isteğin canım ama içinden geleni yapmalısın tabiki önce eski sevgiline gerçekleri söylemelisin

öncelikle resmine bakarak sana kimse evlen yada evlenme diyemez ki çok saçma olmuş bu isteğin canım ama içinden geleni yapmalısın tabiki önce eski sevgiline gerçekleri söylemelisin
o benim sevgilim değil artık biliyorum canm ama hiç değilse yanına yakışmış yada yakışmamış diyebilrler demi :KK43:

kızlar bdvde ki konuma ve resimlerimize bir bakarmısınız hepinizin fikirlerine ihtiyacm var cok zor bir karar aşamasındayım:KK61::KK61::KK61::KK61:

Yakışıklılık görecelidir. Ki ben dış görünüşe önem vermiyorum artık ama bencede resime bakarak kimse birşey diyemez kuzum. Eski ilişkin yüzünden hemen birine başlama biraz zaman ver kendine. Kaçmıyor evlilik :KK12:

o benim sevgilim değil artık biliyorum canm ama hiç değilse yanına yakışmış yada yakışmamış diyebilrler demi :KK43:
evet ama önemli olan karakteri kişiliği ve anlaşabiliyor olmanız bence önce eski sevgili konusunu hallet artık olmayacagını bilsin çocuk boşa ümit bağlamasın sonra diğer çocukla ilgili kararını verirsin ama bence herşey tip ve para değil :mad:

X