Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

nedense güldüm :)
Bunu bende akıl edebiliyorum nico'cum , geçmişi olan sancılı bir ilişki.
Çok mücadelem oldu ama beni elinin tersiyle itti şimdi de rahat bırakmıyo :KK14:

Gül canım sıkıntı yok.
Zamanında aklı neredeymiş. O yüzden konuşma diyorum :KK19:

ondan sonra hayatıma biri girdiğini öğrenmiş hemde yakın çevremden birinden.
bunu nasıl yapabildiğimi nasıl hazmedebildiğimi soruyo :KK14:
Gözü dönmüş yine hiç duymuyo beni :KK50:

Amann kuzu deseydin sende bu sefer hayatımda biri oldu önceki gibi hayali değildi ama sen gitttin şimdi de gidebilirsin diyee :KK4::KK4:
ne var yani bu kadar güvensiz davranmanın nedeni ne sanki.
Üniv. arkadaşımın sevgilisi de böyleydi kız yurttan dışarı çıkmazdı ama erkeklerle görüşmediği gece geç saatlere kadar gezmediği kalmadı valla :KK47:
En sonunda akideşim yolladı bunu şimdi çok rahat yapmadığın şeyler yüzünden suçlanmak insanı delli eder :KK30:

Amann kuzu deseydin sende bu sefer hayatımda biri oldu önceki gibi hayali değildi ama sen gitttin şimdi de gidebilirsin diyee :KK4::KK4:
ne var yani bu kadar güvensiz davranmanın nedeni ne sanki.
Üniv. arkadaşımın sevgilisi de böyleydi kız yurttan dışarı çıkmazdı ama erkeklerle görüşmediği gece geç saatlere kadar gezmediği kalmadı valla :KK47:
En sonunda akideşim yolladı bunu şimdi çok rahat yapmadığın şeyler yüzünden suçlanmak insanı delli eder :KK30:

neler yaşattı bu bana anlatsam istanbula yol olur :KK1:
Ne sevdiğini anladım yıllarca ne nefret ettiğini ..
İşe başladığımı bile korkumdan 2 ay syleyemedim , hep aldatıldığını düşündü deli gibi.
Benimse onu bu düşünceye iten en ufak bir kötü davranışım sebebim yoktu.
Ama anlamadı en son aile arası söz yapma kararı almışken kendimize temsili yüzükler aldık.
Yüzükleri aldığımız akşam beni aldatıyorsun dediğini duydum yine.
Dayanamadım ertesi gün tüm bağımı kopardım artık canımı yakmana izin vermiyorum dedim .
2 ay kadar özür diledi affetmedim sonra çok özledim geri dönmek istedim bu kez o kabul etmedi çekti gitti bizim iş yılan hikayesine döndü .
Dedim madem aldattığımı düşünüyorsun karşıma çıkan ilk insana fırsat vermek istedim onunlada yapamadım :26:

570xNxcanYm-yanYyor.jpg.pagespeed.ic.-lA2qrCRGD.jpg
:KK52::KK52:

570xNxo-ne-lan.jpg.pagespeed.ic.aBZFjaSazF.jpg
:KK60:

neler yaşattı bu bana anlatsam istanbula yol olur :KK1:
Ne sevdiğini anladım yıllarca ne nefret ettiğini ..
İşe başladığımı bile korkumdan 2 ay syleyemedim , hep aldatıldığını düşündü deli gibi.
Benimse onu bu düşünceye iten en ufak bir kötü davranışım sebebim yoktu.
Ama anlamadı en son aile arası söz yapma kararı almışken kendimize temsili yüzükler aldık.
Yüzükleri aldığımız akşam beni aldatıyorsun dediğini duydum yine.
Dayanamadım ertesi gün tüm bağımı kopardım artık canımı yakmana izin vermiyorum dedim .
2 ay kadar özür diledi affetmedim sonra çok özledim geri dönmek istedim bu kez o kabul etmedi çekti gitti bizim iş yılan hikayesine döndü .
Dedim madem aldattığımı düşünüyorsun karşıma çıkan ilk insana fırsat vermek istedim onunlada yapamadım :26:

ahh kuzum ahh kıyamam sana :KK30:
Boşver erkekler anlasa şaşrdım zaten..
Şimdi de izin verme sana aynısını yapmasına bırak çık git de..
Seviyosundur eminim ki ama bi laf var ya işte sevgi her şeye yetmiyo :KK14::KK14:

X